top of page

Kwasy na lato


Do tej pory z pewnością przypuszczałaś, że skoro jest lato powinnaś zrezygnować z kwasów w tym okresie... Oczywiście jest szereg kwasów, które wchodzą w silną reakcję ze słońcem i tych preparatów z pewnością powinnaś unikać, natomiast dzisiaj chciałyśmy rzucić słów kilka na temat kwasów całorocznych, z których nie musisz rezygnować nawet w okresie wakacyjnym.. Oto one:

KWAS FERULOWY

Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Kwas ten pozytywnie wpływa na koloryt, nawilżenie i wygładzenie skóry.

KWAS HYDROKSYBURSZTYNOWY

Kwas hydroksybursztynowy czyli kwas jabłkowy przeznaczony dla osób, które chcą nawilżyć oraz rozjaśnić plamy pigmentacyjne.

KWAS AZALEINOWY

Aza peel to propozycja dla posiadaczy skóry naczyniowej, skłonnej do rumienia. A może masz problemy z trądzikiem lub zaskórnikami? Jeżeli TAK to jest to również idealne rozwiązanie dla Ciebie!

KWAS LAKTOBIONOWY

Laktobion to kolejne koło ratunkowe dla "wrażliwców". Kwas ten pozyskiwany z naturalnie występującej laktozy doskonale regeneruje, łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i stany zapalne.

KWAS FITOWY

Kwas fitowy opóźnia procesy starzenia skóry, rozjaśnia i wybiela skórę. Kwas fitowy wzmacnia również naczynka.

KWAS SZIKIMOWY

Shiki peel jest to typowy preparat do pielęgnacji skóry problematycznej, ponieważ hamuje namnażanie bakterii Propionibacterium acnes, odpowiedzialnych za zmiany trądzikowe.

KWAS GAMMA-AMINOMASŁOWY

Produkt przeznaczony do wygładzenia zmarszczek mimicznych. Po zabiegu skóra wygląda na zrelaksowaną i wypoczętą.

A więc sama widzisz, że wybór zabiegów letnich jest ogromny!

Obecny post
Ostatni post
bottom of page