top of page

Zabieg nowoczesnej kobiety


Wielkimi krokami wkroczyliśmy w kalendarzową i astronomiczną jesień - jesień czyli idealny czas na naprawę spustoszeń, które wyrządziły promieniowanie ultrafioletowe w okresie wakacyjnym. Jesień to idealny czas na spektakularne zabiegi kosmetyczne min. zabiegi na bazie kwasów owocowych, zabiegi laserowe czy też mezoterapię igłową o której chcemy Wam dzisiaj troszkę więcej opowiedzieć.. Dowiecie się dlaczego warto ją wykonać, będziemy obalać również mity, które wciąż krążą wokół zabiegu... A więc

DLACZEGO WARTO?

Problem pokonania bariery naskórkowej przy zabiegach mezoterapii igłowej znika, ponieważ substancje aktywne podane drogą iniekcji trafiają tam, gdzie powinny czyli do skóry właściwej. Po zabiegach mezoterapii igłowej szybciej uzyskamy określony efekt terapeutyczny, co oczywiście nie oznacza, że należy zaniechać zwykłej pielęgnacji. Zabiegi pielęgnacyjne pomogą przygotować skórę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jak i pomogą nam w pielęgnacji skóry po zabiegach mezoterapii przedłużając ich korzystne działanie. Zabiegi kosmetyczne zadbają również o odpowiedni koloryt skóry oraz o regularne złuszczanie naskórka, co jest niezwykle istotne w każdej kuracji odmładzającej.

MITY KRĄŻĄCE WOKÓŁ MEZOTERAPII

"Jak już rozpocznę korzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej będę musiała je robić cały czas" to oczywiście nieprawda. Większość kobiet oraz mężczyzn kontynuuje swoją przygodę z zabiegami iniekcyjnymi, ponieważ zauważają znaczną poprawę kondycji swojej skóry. Natomiast z pewnością nie ma wymogu ich powtarzania. Decyzja należy tylko do Ciebie.

"Nie chcę wyglądać sztucznie" Wypowiadając to zdanie zapewne większość z Was ma przed oczami "osobnika" z nadmiernie powiększonymi ustami oraz bez żadnej mimiki czyli osobę, która jest chodzącą antyreklamą zabiegów estetycznych. Należy wiedzieć jednak o tym, że nie wszystkie osoby korzystające z tej grupy zabiegów w ten sposób wyglądają. Np. zabieg mezoterapii igłowej o którym dzisiaj mowa nie zmienia rysów twarzy, a ma jedynie za zadanie nawilżyć i odżywić skórę "od środka". Odpowiedni specjalista doradzi, pomoże wydobyć atuty urody, a nie zamieni Was w chodzącą karykaturę :)

"Boję się igieł" Igły stosowane do mezoterapii są bardzo cienkie. Dodatkowo, aby zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas zabiegu stosuje się miejscowo preparaty np. z lidokainą o działaniu znieczulającym. Odczucia towarzyszące podczas zabiegu można porównać do delikatnego uszczypnięcia i większość Pań doskonale sobie z nimi radzi.

JESIEŃ TO ODPOWIEDNIA PORA NA MEZOTERAPIĘ

Po lecie czas na odżywienie, nawilżenie i rewitalizację skóry... i tutaj z pomocą właśnie przyjdzie mezoterapia igłowa. Polecamy mezoterapię kwasem hialuronowym, ponieważ z zadaniami wymienionymi powyżej poradzi sobie rewelacyjnie. Po zabiegu dochodzi do spłycenia zmarszczek, nawilżenia skóry, poprawia się również koloryt cery. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie, natomiast w miarę upływu lat dochodzi do jego degradacji, dlatego pielęgnacja zawierająca ten właśnie składnik to niezwykle istotna kwestia we wszelkich zabiegach odmładzających. Kolejna korzyść, która przemawia ZA kwasem to duże bezpieczeństwo stosowania, a ryzyko wystąpienia alergii niezwykle niskie. Sama iniekcja ma również wiele korzyści, ponieważ motywuje organizm do silnej regeneracji, a co za tym idzie wzrostu produkcji kolagenu i elastyny. Przekonaj się sama o pozytywnym wpływie mezoterapii...

Obecny post
Ostatni post
bottom of page