top of page
image00004.jpeg

Ktoś powiedział "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu"

TAK! TO PRAWDA...  Kiedy wybierasz zawód, który kochasz pracujesz nie dlatego, że musisz, ale dlatego, że chcesz. Robienie tego co się kocha jest podstawą. Jesteśmy dyplomowanymi kosmetologami i wiemy, że jesteśmy na właściwym miejscu.  Nieodmiennie i niezależnie od trendów stawiamy sobie za cel świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dbamy o Waszą urodę, dobre samopoczucie, ale także o Wasze BEZPIECZEŃSTWO, dlatego możesz mieć pewność, że w naszym salonie używamy rzeczy jednorazowych, a narzędzia, które przerywają ciągłość tkanek są nie tylko dezynfekowane, ale również sterylizowane. BEZPIECZEŃSTWO to dla nas sprawa priorytetowa.

Stawiamy na ROZWÓJ bo tylko "głupiec myśli, że wszystko wie". Szkolenia naszej kadry są wpisane w naszą ideologię, bo chcemy dawać Wam to co najlepsze i najbardziej efektywne w kosmetologii. Ciągle się udoskonalamy i zwiększamy swoje kompetencje, bo to dla nas niezwykle istotne.

Nie jesteś dla nas kolejnym klientem, chcemy żebyś wiedział, że jesteś dla nas ważny, dlatego zapewniamy Cię, że nasze podejście będzie indywidualne, a pielęgnacja gabinetowa i domowa dobrana do potrzeb Twojej skóry.

ZAPRASZAMY CIĘ DO ESTETIQ

ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO ŚWIATA

                                           
                                               

"NAJWIĘKSZE BOGACTWO, TO ROBIENIE TEGO, CO KOCHASZ"

image00002.jpeg
image00003.jpeg

Jesteśmy
z Wami
od 11 lat

image00001.jpeg
bottom of page