OKAZJA MIESIĄCA

Specjalnie dla Was wprowadzamy serię limitowanych zabiegów, które można mieć w mega atrakcyjnej cenie

 

W STYCZNIU proponujemy:

 ​ ​ ​ ​PAKIET "ZASTRZYK MŁODOŚCI"


​W skład pakietu wchodzą:

-peeling wodno-tlenowy -  polega na delikatnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oxybrazja wywołuje efekt naturalnej odbudowy i regeneracji skóry, skutecznie usuwa zanieczyszczenia.  Po wykonaniu Oxybrazji skóra jest promienna, dotleniona i nawilżona.

-mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym

w trakcie zabiegu substancje aktywne wprowadzane są pod skórę za pomocą urządzenia wytwarzającego prąd elektryczny o częstotliwości radiowej – metoda ta nosi nazwę elektroporacji. Impulsy elektryczne sprawiają, że przez pewien czas błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne, gdyż znajdujące się w nich kanały hydrofilowe otwierają się.  

Podczas zabiegu zostanie wprowadzone serum, którego formuła bazuje na najwyższym 3% stężeniu potrójnego kwasu hialuronowego. Dzięki temu, produkt nie tylko wypełnia zmarszczki i przywraca skórze gęstość, ale także odtwarza jędrność policzków i sukcesywnie odbudowuje objętość skóry. Zapewnia specjalistyczną pielęgnację ukierunkowaną na długotrwałą regenerację skóry oraz wspomagającą procesy odmłodzenia.

- żelowa maska do twarzy polecana do pielęgnacji skóry dojrzałej z objawami starzenia. Zawiera ekstrakt z drzewa arjuny, który znacząco wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Chroni ją przed zagrożeniami środowiska zewnętrznego, wpływa na poprawę przebiegu procesów odnowy komórkowej.

 

RABAT 50% TYLKO DLA PIERWSZYCH  

15 OSÓB

Cena normalna:

 370 zł

Cena okazyjna:

185 zł

Oszczędzasz:

185 zł

15 kuponów do pobrania od 1 grudnia