top of page

CIESZYN

ODWIEDŹ NAS 

GODZINY OTWARCIA

Zapraszamy do naszego świata 
ul. Mennicza 48/2 (I Piętro)
Zadzwoń: 531 47 47 73
         E-mail: biuro@estetiqhomespa.com
  
 

 

 

 Poniedziałek,Piątek 10 - 18

Od Wtorku do Czwartku 9 - 17

Sobota 9 - 13
  

 

 

 

 

Nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać Twojego telefonu, ale
z pewnością oddzwonimy w jak najkrótszym możliwym czasie!Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest ESTETIQ mobilny salon kosmetologiczny z siedzibą w Cieszynie przy ul. Mennicza 48/2 , tel: 531474773

  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora. 

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość. 

  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi,
    a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu

  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne. 

  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie. Odpowiemy na nią w najkrótszym możliwym czasie.

Partnerzy:

kosmetyka ustroń
kosmetyczka ustroń
kosmetyka ustroń
kosmetyczka ustroń
kosmetyczka ustroń
kosmetyczka ustroń
bottom of page