top of page

TOP 6 JESIENNYCH REWELACJI KOSMETYCZNYCH


Jesienią wszelkie hasła promocyjne w gabinetach kosmetycznych szumnie głoszą i nawołują do TOTALNEJ ODNOWY SKÓRY. O co tyle szumu i o czym właściwie mowa? Aby przybliżyć Wam nieco temat sporządziłyśmy listę TOP 6 JESIENNYCH REWELACJI KOSMETYCZNYCH czyli profesjonalnych zabiegów, których obligatoryjnie przynajmniej raz w życiu musicie spróbować. A więc zaczynamy:

1. Mikrodermabrazja "Królowa" mikrodermabrazja to zabieg mający szerokie grono fanów, czekających tylko na przyjście chłodniejszych dni, aby móc bez obaw poddać się jej dobroczynnemu działaniu. Zabieg ten poprzez kontrolowane złuszczanie naskórka doskonale redukuje niedoskonałości skóry takie jak rozszerzone pory, świecenie się skóry czy blizny potrądzikowe. Mikrodermabrazja zaliczana jest również do skutecznych zabiegów odmładzających ponieważ indukuje procesy autoregeneracji skóry, dzięki czemu kolagen i elastyna czyli białka odpowiedzialne za młodość i jędrność naszej skóry pobudzane są do produkcji.

2. Zabiegi na bazie kwasów Aktualnie rynek kosmetyczny oferuje nam szeroki wybór kwasów, dzięki czemu niemalże każdy problem skórny może zostać mocno zredukowany. Kwasy AHA, BHA czy PHA są bardzo efektownymi zabiegami, pod warunkiem, że zostaną odpowiednio dobrane do skóry. Temat kwasów jest tak szeroki, ze z pewnością już wkrótce pojawi się odrębny wpis na ich temat.

3. RetiX C Jesiennym hitem, a zarazem nowością, która już wkrótce pojawi się w naszym salonie jest zabieg RETIX C, stanowiący mieszankę trzech niezwykle efektywnych składników: retinolu czyli witaminy A, której odmładzające działanie zostało medycznie udowodnione. Pozostałe dwa składniki wchodzące w skład zabiegu to witamina C oraz antyoksydanty. Zabieg ten świetnie sprawdza się w walce z drobnymi zmarszczkami, przebarwieniami, rozszerzonymi porami oraz zaskórnikami. RETIX C to także idealna kuracja anti-aging zalecana już po 30 roku życia.

4. Depilacja laserowa

Lada moment skóra zacznie tracić swoją opaleniznę, a więc pojawią się idealne warunki do przeprowadzenia depilacji laserowej. Seria od 4 do 7 zabiegów pozwoli uzyskać redukcję 80-95% zbędnego owłosienia. Prócz znaczącej redukcji owłosienia jest to także jedyny skuteczny sposób na pozbycie się zapalenia okołomieszkowego czy wrastających włosków, które często pojawia się w okolicach ud czy bikini.

5. Laserowe usuwanie naczynek

Nadmierna reaktywność skóry czy popękane naczynka na twarzy profesjonalnie nazywane teleangiektazjami to problem, który dotyka wiele osób. Całe szczęście w dzisiejszych czasach dysponujemy już taką technologią, która w dużym stopniu pozwala usunąć powyżej opisane objawy. W naszym gabinecie do walki z tymi problemami używamy lasera diodowego Varilite. Już po pierwszym zabiegu widać sporą różnicę – duża ilość naczyń zostaje „zamknięta”, znacznie poprawia się również koloryt skóry.

6. COSMELAN Cosmelan czyli najskuteczniejszy sposób na przebarwienia. Pomimo, że zabieg może być wykonywany przez cały rok znacznie lepszym pomysłem jest przeprowadzenie go w okresie jesiennym. Parę dni po zabiegu będziecie borykać się z mocnym zaczerwienieniem skóry oraz intensywnym łuszczeniem, dlatego zdecydowanie łatwiej będzie przetrwać ten okres, gdy nasłonecznienie nie będzie już tak intensywne. Jeżeli przetrwacie ten trudny etap z pewnością uznacie, że gra była warta świeczki.

Jak sami widzicie jesień daje nam kosmetologom szerokie pole do popisu. Jesteśmy pewne, że tak jak my pokochacie ten okres i nasze jesienne rewelacje kosmetyczne.

Obecny post
Ostatni post
bottom of page