top of page

CO NIECO O ZIMNIE

Za oknami wyraźne ochłodzenie, więc wykorzystując niską temperaturę na zewnątrz opowiemy Wam o zimnie, ale nie o pogodzie będzie ten wpis, lecz o zimnolecznictwie, który przeżywa ostatnio prawdziwy renesans. Ale zamim przejdziemy do teraźniejszości, wsiądźmy do wehikułu czasu i na moment przenieśmy się w przeszłość.. Drodzy pasażerowie zapinamy pasy, bo podróży czas zacząć.

Trochę historii -Egipcjanie ok 2500 lat p.n.e. docenili właściwości przeciwbólowe oraz przeciwzapalne zimna, -Hipokrates poprzez schładzanie leczył obrzęki oraz krwawienia, -Allen w 1937 r. zauważył, że lód hamuje namnażanie bakterii oraz redukuje przemianę materii.

Tymczasem przenieśmy się już do teraźniejszości, a mianowicie do roku 2008 roku kiedy to amerykańscy naukowcy dr D. Manstein oraz dr R. Anderson zauważyli, że adipocyty czyli nasze komórki tłuszczowe są wrażliwe na działanie niskich temperatur. Co z tego wynikło? Rewulacyjna oraz nowatorska technologia wykorzystywana w dziejszej kosmetologi, która służy do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. A więc poznajcie...

LipoCryo Medyczne urządzenie do kriolipolizy, dzięki któremu uzyskujemy znaczny oraz trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Dla kogo przeznaczony jest zabieg? Dla osób, które borykają się z lokalnym nadmiarem tłuszczu. Zabieg wykonuje się w okolicach brzucha, pośladków, ud, łydek, karku i ramion. Już po pierwszym zabiegu następuje utrata od 25-45 % grubości warstwy tłuszczu. Po 2 tygodniach możemy spodziewać się pierwszych efektów, natomiast na pełen rezultat będzie trzeba poczekać trochę dłużej bo ok. 6 tygodni. Kriolipoliza to metoda skuteczna, a przede wszystkim bezpieczna. Tak jak inne zabiegi wyszczuplające w naszym salonie jest poprzedzona konsultacją dietetyczną oraz dokładną analizą składu masy ciała. Wykonywany jest także szczegółowy wywiad w celu wykluczenia wszelkich przeciwskazań do zabiegu.

P.S. Mamy dla Was niespodziankę... kriolipoliza dostępna będzie w naszym salonie już od stycznia. Szczegóły już niebawem.

Obecny post
Ostatni post
bottom of page