top of page

AJURWEDYJSKI DETOKS

Naszą ideą jest troska nie tylko o Waszą skórę, ale również o Wasze dobre samopoczucie, dlatego tym razem chcemy Was zabrać do magicznego świata Indii-kolebki ajurwedy, świata naturalnej pielęgnacji ciała oraz niezwykłych rytuałów relaksacyjnych.

Pamiętajcie! Harmonia pomiędzy umysłem, a ciałem jest niezbędna do szczęśliwego i długiego życia, a sposobów na odzyskanie równowagi psychofizycznej jest wiele... dzisiaj przedstawiamy Wam jeden z nich. Mowa tutaj o masażu ajurwedyjskim abhyanga.

ABHYANGA CO TO WOGÓLE ZNACZY? Masaż abhyanga jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywajacego się "Panchakarma". „Abhi” w sanskrycie znaczy: do, w kierunku, a „ang” jest związany z pojęciem ruchu, tak więc Abhyanga oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie z ciała toksyn poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych. Masaż ten jest masażem olejowym całego ciała, który łączy w sobie techniki masażu klasycznego z akupresurą. Stymulacja odpowiednich punktów tzw. marmas ma za zadanie odblokować kanały energetyczne (nadis) w celu zapewnienia swobodnego przepływu energii życiowej (prana) w naszym ciele... dopiero wtedy nasz zestresowany i chory organizm powróci do stanu równowagi.

JESZCZE KILKA SŁÓW O KORZYŚCIACH Masaż abhyanga zabierze Was w niezapomnianą podróż do krainy orientu. Magiczny dotyk nie tylko polepszy samopoczucie, ale również poprawi krążenie krwi oraz wzmocni odporność. Masaż posiada także właściwości detoksykujące oraz odmładzające - przyjemne z pożytecznym czyli coś co lubimy najbardziej.

P.S. Poczuj moc ajurwedy - serdecznie zapraszamy!

Obecny post
Ostatni post
bottom of page