AJURWEDYJSKI DETOKS

May 15, 2014

Naszą ideą jest troska nie tylko o Waszą skórę, ale również o Wasze dobre samopoczucie, dlatego tym razem chcemy Was zabrać do magicznego świata Indii-kolebki ajurwedy, świata naturalnej pielęgnacji ciała oraz niezwykłych rytuałów relaksacyjnych. 

Pamiętajcie! Harmonia pomiędzy umysłem, a ciałem jest niezbędna do szczęśliwego i długiego życia, a sposobów na odzyskanie równowagi psychofizycznej jest wiele... dzisiaj przedstawiamy Wam jeden z nich. Mowa tutaj o masażu ajurwedyjskim abhyanga.

 

ABHYANGA CO TO WOGÓLE ZNACZY?
Masaż abhyanga jest częścią tradycyjnego  ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywajacego się "Panchakarma".
„Abhi” w sanskrycie znaczy: do, w kierunku, a „ang” jest związany z pojęciem ruchu, tak więc Abhyanga oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie z ciała toksyn poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych.
Masaż ten jest masażem olejowym całego ciała, który łączy w sobie techniki masażu klasycznego z akupresurą.  Stymulacja odpowiednich punktów tzw. marmas ma za zadanie odblokować kanały energetyczne (nadis) w celu zapewnienia swobodnego przepływu energii życiowej (prana) w naszym ciele... dopiero wtedy nasz zestresowany i chory organizm powróci do stanu równowagi.

 

JESZCZE KILKA SŁÓW O KORZYŚCIACH
Masaż abhyanga zabierze Was w  niezapomnianą podróż do krainy orientu. Magiczny dotyk nie tylko polepszy samopoczucie, ale również poprawi krążenie krwi oraz wzmocni odporność. Masaż posiada także właściwości detoksykujące oraz odmładzające - przyjemne z pożytecznym czyli coś co lubimy najbardziej.

 

P.S. Poczuj moc ajurwedy  - serdecznie zapraszamy!

 

Please reload

Obecny post

Kwasy na lato

July 14, 2017

1/6
Please reload

Ostatni post

July 14, 2017

September 26, 2016

February 4, 2016

Please reload