top of page

Wrrr.... MAM JUŻ DOŚĆ!

Piękne zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Peelingujemy i kremujemy nasze dłonie, wybieramy niepowtarzalny kolor lakieru, który wzbudza zazdrość wsztystkich innych Pań, z wielką starannością malujemy paznokcie... ŁAŁ! Wszystko jest amazing!

Jednak dwa dni później ... lakier znowu odprysnął! Schemat się ciągle powtarza, a Ty przy natłoku codziennych spraw i obowiązków nie znajdujesz czasu, aby powtórzyć wszystkich czynności perfekcyjnego manicure i w konsekwencji przez kolejny tydzień chodzisz z tymi odpryskami, przez co Twoje dłonie nie wyglądają zbyt estetycznie.

Ale spokojnie... Słyszałaś o manicure hybrydowym?

Bo to rozwiązanie Twoich problemów.. zapoznaj się z paroma informacjami na temat tej metody.

Manicure hybrydowy wygląda jak standardowy lakier, trzyma się jak żel. Decydując się na hybrydy możesz liczyć na:

- naturalny wygląd paznokci,

- niezwykłą trwałość metody - producent lakierów hybrydowych firmy shellac mówi o 14 dniach bez odprysków (z doświadczenie wiemy, że trwałość manicure hybrydowego jest znacznie dłuższa),

-piękny połysk paznokci przez długi czas.

Super, prawda?

Pozostało jeszcze odpowiedzieć na jedno pytanie, które pewnie nurtuje wiekszość z Was

CZY MANICURE HYBRYDOWY NISZCZY PAZNOKCIE?

Sprawa wygląda bardzo indywidualnie. Niektóre Panie noszą hybrydę przez długi czas i nie zauważyły pogorszenia kondycji płytki paznokciowej. U niektórych trzeba zrezygnować z tej stylizacji po drugim razie. Manicure hybrydowy z pewnością nie niszczy paznokci w takim stopniu jak metoda żelowa czy akrylowa. Uwaga! Szczególną uwagę należy zwrócić w jaki sposób manicurzystka ściąga hybrydę. W żadnym wypadku lakierożel nie powinnien być piłowany! W celu usunięcia stylizacji namaczamy wacik bezpyłowy acetonem, następnie nakładamy go na paznokcie, a wokół palca owijamy folię aluminiową. Po 15 minutach lakier sam odchodzi. Bezproblemowo!

Obecny post
Ostatni post
bottom of page