ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

Cracked skin treatment. Cosmetic concept
Beauty salon, microdermabrasion.jpg
spa, resort, beauty and health concept -
Beautiful Model Woman with splashes of w
asiatic-peel.png
Hialuron Plus
cena: 220 zł
 

Zabieg dedykowany dla skór o słabym nawilżeniu w każdym wieku. Kompleks substancji aktywnych w skład, którego wchodzą kwas hialuronowy, mocznik, alantoina i kwas mlekowy, sprawia, że podwyższa się stopień nawodnienia skóry i poprawia się jej zdolność wiązania wody. Zastosowanie specjalnej hialuronowej pianki do masażu potęguje efekt nawilżenie skóry, dzięki czemu cera odzyskuje nie tylko prawidłowy poziom nawilżenia ale również miękkość i elastyczność.

Mikrodermabrazja laktobionowa
cena: 200 zł

Połączenie mechanicznego złuszczania martwych komórek naskórka za pomocą głowic pokrytych drobinkami diamentu z nawilżającym działaniem kwasu laktobionowego. Dzięki takiemu połączeniu kwas laktobionowy wnika głębiej, działając nie tylko nawilżająco ale również przeciwzmarszczkowo i rozjaśniająco, a zastosowana na zakończenie zabiegu maska błyskawicznie przynosi efekt nawilżenia.

Zabieg Regener z pojedynczym kwasem
Zabieg Regener z mixem kwasów
Zabieg Regener exclusive
cena: 130 zł
cena: 170 zł
cena: 220 zł

Zabiegi stworzone dla skór suchych i odwodnionych . Peeling chemiczny wygładza strukturę skóry, polepsza poziom nawodnienia i rozjaśnia, a maska aplikowana na zakończenie zabiegu maksymalnie nawilża, przywracając skórze, odpowiedni poziom nawilżenia, miękkość i blask.
Zabiegi wykonywane w wariantach:

Na bazie pojedynczego kwasu:

Laktobionowego, który działa nie tylko nawilżająco, ale również skutecznie redukuje rumień dzięki czemu jest dedykowany dla skór wrażliwych

Na bazie mixu kwasów:

Terapia nawilżająca na bazie połączenia kwasu jabłkowego oraz laktobionowego tak aby wyrównać poziom nawilżenia, przywrócić jędrność i elastyczność

W wersji exclusive

Maksymalnie intensywna terapia na bazie kilku kwasów połączona z sonoforezą na specjalistycznym żelu opierającym swoje działanie na 1,5% stężeniu potrójnego kwasu hialuronowego (wielkocząsteczkowego, małocząsteczkowego, ultraniskocząsteczkowego), dzięki czemu jego działanie jest wielokierunkowe i wzajemnie się uzupełnia. Dzięki temu znacznie podnosi poziom nawilżenia, poprawia kondycję skóry oraz spłyca zmarszczki.

Infuzja tlenowa
cena: 250-350 zł

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie nawilżamy skore na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty oparte na bazie kwasu hialuronowego.

Asiatic Peel
cena: 250 zł

Wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem zabiegu jest czysty kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz składniki o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Połączenie tych czynników, tworzy unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry. Zabieg odbudowuje barierę naskórkową, dzięki czemu wzmocniony zostaje system ochronny skóry. Cera odzyskuje promienność i blask, zmarszczki powstałe na skutek odwodnienia, zostają zredukowane, a skóra jest bardziej elastyczna oraz wolniej się starzeje.

Asiatic Peel Moisture Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilżającym. 
- krok 1: PEELING -  bazuje na czystym kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny). W sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu.

- krok 2: SERUM - skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze. Dodatkowo zawiera inhibitor cermidazy, który silnie regeneruje barierę naskórkową, utrzymuje odpowiednią równowagę lipidów, poprzez stymulowanie ich syntezy oraz ograniczenie degradacji ceramidów.

krok 3: MASKA - to wyjątkowa maska z wiskozy zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.