top of page

Na czym polega DermaOXY?

Rewelacyjne efekty

Jak wykonujemy DermaOXY?

DermaOXY - infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty, które zostały stworzone specjalnie do infuzji tlenowej. Urządzenia kosmetyczne DermaOXY potrafią odpowiedzieć na potrzeby Klientów, którzy cenią sobie natychmiastowy efekt.

Jak działa DermaOXY?

Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę  konturów twarzy.

Terapia czystym tlenem 
Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

Spektakularne efekty dzięki DermaOXY

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym.. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego Klienta. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

 

Efekty DermaOXY® na twarz, szyję i dekolt

  •    wypełnienie zmarszczek

  •    głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym

  •    wygładzenie okolic oczu

  •    wypełnienie ust

  •    poprawa struktury, napięcia i elastyczności

  •    podniesienie owalu twarzy

  •    witalność i młody wygląd

  •    rozjaśniona i zdrowa skóra

Preparaty DermaOXY

Sukces DermaOXY oparty jest na wykorzystaniu specjalnych składników aktywnych w postaci serum. Serum aplikowane do skóry uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Na jego wybór wpływa kondycja skóry, poziom wypielęgnowania oraz oczekiwany efekt. Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, jako idealne zabiegi „przed wyjściem” a także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry.

3.jpg
1.jpg
1.jpg

DermaOXY przed i po

DermaOXY - Agnieszka Dygant już wypróbowała!

"Moim ostatnim odkryciem jest dotleniający zabieg DermaOXY. Jak się dowiedziałam, polega na wtłaczaniu w skórę składników aktywych, takich jak wyciąg z jadu węża (pseudobotoks), algi, witaminy, minerały - taki totalnie odżywczy drink dla skóry. Naprawdę widać efekt."

CENNIK

Anchor 3

DermaOxy twarz

 

DermaOxy twarz, szyja

 

DermaOxy twarz, szyja, dekolt

300 zł
 
350 zł
 
400 zł
 
 

bottom of page