top of page
Dlaczego wybrać
hennę pudrową Elleebana?
pobrane.jpg

Henna pudrowa Elleebana jest zabiegiem, który służy nie tylko do koloryzacji brwi, ale formuła produktów pomaga również wzmocnić włosy, przywrócić ich wzrost i w rezultacie nadać brwiom naturalny kształt. Barwniki pochodzą z krzewu lawsonii. Henna pudrowa Elleebana bogata jest w składniki zawierające zhydrolizowane białka, kompleks witamin i przeciwutleniaczy , które pomagają wzmocnić i stymulują wzrost włosów oraz poprawiają naturalną kondycję brwi. To sprawia, że Elleebana Brow Henna jest idealna dla osób, które mają słabe, nadmiernie przerzedzone brwi lub są w trakcie rekonstrukcji po uprzedniej, niewłaściwej regulacji brwi. 
Elleebana Brow Henna nie zawiera amoniaku, ołowiu ani nadtlenku, co pomaga maksymalnie zminimalizować reakcje niepożądane.


JAK DZIAŁA ELLEEBANA BROW HENNA?
Sposób, w jaki Elleebana Henna działa na strukturę włosów i skóry jest niesamowicie wyjątkowy w porównaniu do zwykłej koloryzacji. Przy koloryzacji wykorzystujemy utleniacz aby otworzyć strukturę włosa przez co pozwalamy aby kolor wniknął wgłąb. Elleebana Brow Henna działa z kolei jak warstwa okalająca włosy i zapewnia powłokę, pokrywając jedynie górne warstwy łuski włosa. To sprawia, że stosunkowo nierówna powierzchnia włosa staje się gładka, grubsza oraz bardziej sprężysta.

Proces henny pudrowej przy użyciu marki Elleebana nie wymaga utleniacza ani nadtlenku wodoru aby aktywować kolor, a ponieważ produkt jest oparty na składnikach pochodzenia roślinnego, jest świetną alternatywą dla osób wrażliwych na chemiczne składniki koloryzacji. Ponadto Elleebana Brow Henna w odróżnieniu od zwykłej koloryzacji barwi skórę dzięki czemu uwydatniany jest efekt zabiegu. Henna pozostaje na włosach do 6 tygodni​. ​

1.jpg
3.jpg
5.jpg
lifting_i_botok_rzĘs_(1).jpg

ETAPY ZABIEGU


-peeling brwi - peeling oparty na drobinkach z łupiny orzecha włoskiego zapewnia optymalną eksfoliację okolicy łuku brwiowego.

-geometria brwi - czyli wyznaczanie perfekcyjnego łuku brwiowego

-dobór odpowiedniego koloru i farbowanie brwi

-regulacja łuku brwiowego

CENA ZABIEGU 100 zł

2.jpg
4.jpg
6.jpg
lifting_i_botok_rzĘs_(3).jpg
Kotwica 1
EFEKTY ZABIEGU
bottom of page