REGENERIS - LIFTING WAMPIRZY

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje trwałe, widoczne efekty odmłodzenia skóry.
Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Wygładzają się drobne zmarszczki, a twarz nabiera blasku.
Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, a zabieg jest całkowicie bezpieczny.
Już jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.

System GPS III służy do separacji płytek krwi i uzyskania osocza bogatowpłytkowego PRP (Platelet Rich Plazma), które przyspiesza odbudowę tkanek miękkich. System GPS III stosuje się do przygotowania koncentratu płytek krwi z niewielkiej ilości (max. 54 ml) krwi pacjenta. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej metody, następuje aż 9-krotna koncentracja, pozwalająca na uzyskanie ponad 90% płytek krwi.
Naturalnym następstwem starzenia się skóry jest pojawienie się zmarszczek oraz utrata objętości w miejscach, w których nam na niej najbardziej zależy, np. wokół oczu czy na policzkach. Z wiekiem niezwykle istotne jest odpowiednie zadbanie o tkankę skóry, czyli odpowiednia jej regeneracja. Płytki krwi znajdujące się w tkankach pełnią niezwykle istotną rolę w procesie odnowy. Zawierają one czynniki wzrostu, które są uwalniane po aktywacji płytek i współpracują w procesach regeneracji i gojenia, stanowiąc ich ważny element regulujący. Właśnie z tego powodu System GPS III wykorzystuje się do sporządzania koncentratu płytek krwi i czynników wzrostu, które podaje się do zmienionej tkanki w celu przyspieszenia naturalnych procesów gojenia.
Jak wygląda zabieg wykorzystujący System GPS III?
Zabieg przeprowadzony przy wykorzystaniu Systemu GPS III trwa około 20 minut. Pobierana jest krew, następnie jest ona odwirowywana w odpowiednim urządzeniu. Powstały w ten sposób koncentrat bogatopłytkowy (następuje aż 9-krotna koncentracja) możemy wykorzystać do zabiegu mezoterapii skóry twarzy, szyi lub dekoltu oraz mezoterapii skóry głowy.
Jakie zabiegi można przeprowadzać z użyciem Systemu GPS III?

  •  mezoterapia skóry twarzy, szyi lub dekoltu – wystarczy jeden zabieg osoczem bogatopłytkowym, a skóra stanie się gładka, napięta i młodsza.

  • mezoterapia skóry głowy - dla uzyskania najlepszych efektów przy zabiegu mezoterapii skóry głowy zaleca się przeprowadzenie trzech zabiegów. 

 

CENNIK

TWARZ

TWARZ, SZYJA

TWARZ, SZYJA, DEKOLT

DŁONIE

GŁOWA

500 zł

600 zł

700 zł

350 zł

500 zł