top of page

REGENERIS - LIFTING WAMPIRZY

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje trwałe, widoczne efekty odmłodzenia skóry.
Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Wygładzają się drobne zmarszczki, a twarz nabiera blasku.
Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, a zabieg jest całkowicie bezpieczny.
Już jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.

System GPS III służy do separacji płytek krwi i uzyskania osocza bogatowpłytkowego PRP (Platelet Rich Plazma), które przyspiesza odbudowę tkanek miękkich. System GPS III stosuje się do przygotowania koncentratu płytek krwi z niewielkiej ilości (max. 54 ml) krwi pacjenta. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej metody, następuje aż 9-krotna koncentracja, pozwalająca na uzyskanie ponad 90% płytek krwi.
Naturalnym następstwem starzenia się skóry jest pojawienie się zmarszczek oraz utrata objętości w miejscach, w których nam na niej najbardziej zależy, np. wokół oczu czy na policzkach. Z wiekiem niezwykle istotne jest odpowiednie zadbanie o tkankę skóry, czyli odpowiednia jej regeneracja. Płytki krwi znajdujące się w tkankach pełnią niezwykle istotną rolę w procesie odnowy. Zawierają one czynniki wzrostu, które są uwalniane po aktywacji płytek i współpracują w procesach regeneracji i gojenia, stanowiąc ich ważny element regulujący. Właśnie z tego powodu System GPS III wykorzystuje się do sporządzania koncentratu płytek krwi i czynników wzrostu, które podaje się do zmienionej tkanki w celu przyspieszenia naturalnych procesów gojenia.
Jak wygląda zabieg wykorzystujący System GPS III?
Zabieg przeprowadzony przy wykorzystaniu Systemu GPS III trwa około 20 minut. Pobierana jest krew, następnie jest ona odwirowywana w odpowiednim urządzeniu. Powstały w ten sposób koncentrat bogatopłytkowy (następuje aż 9-krotna koncentracja) możemy wykorzystać do zabiegu mezoterapii skóry twarzy, szyi lub dekoltu oraz mezoterapii skóry głowy.
Jakie zabiegi można przeprowadzać z użyciem Systemu GPS III?

  •  mezoterapia skóry twarzy, szyi lub dekoltu – wystarczy jeden zabieg osoczem bogatopłytkowym, a skóra stanie się gładka, napięta i młodsza.

  • mezoterapia skóry głowy - dla uzyskania najlepszych efektów przy zabiegu mezoterapii skóry głowy zaleca się przeprowadzenie trzech zabiegów. 

Kotwica 1

CENNIK OSOCZE/

TWARZ

TWARZ, SZYJA

TWARZ, SZYJA, DEKOLT

DŁONIE

GŁOWA

600 zł
800 zł
1000 zł
500 zł
600 zł
 

bottom of page