ZABIEGI PIELĘGNACYJNE STÓP
pedicure cieszyn
Pedicure
Pedicure
Red Nail Polski

Pielęgnacyjny stóp, polegająca na opracowaniu skórek narastających wokół paznokcia, nadaniu odpowiedniej długości i kształtu paznokciom, usunięciu zrogowaciałego naskórka z podeszwy stopy oraz pomalowaniu według życzenia klienta.

Pedicure klasyczny + french
cena: 90 zł

Charakterystyczną cechą tego zabiegu jest pomalowanie końcówek paznokci białym lakierem, natomiast pozostałej część płytki paznokciowej nadajemy kolor jasnego różu lub beżu. Wszystkie inne etapy zabiegu są takie same jak w przypadku pedicure klasycznego.

Pedicure hybrydowy
cena: 105 zł

Pedicure klasyczny połączony ze stylizacją paznokci lakiero-żelem CND Shellac, zapewniającą naturalny wygląd i wyjątkową trwałość. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie odpryskuje, nie pęka.

Egzotyczne stopy
cena: 20 zł

Regenerująco-nawilżający zabieg dla zniszczonej i popękanej skóry stóp. Doskonale zmiękcza skórę i nawilża dzięki zawartości lanoliny i oleju słonecznikowego. Allantoina przyspiesza regenerację spękanego i zgrubiałego naskórka, z kolei ekstrakt z pestek grejpfruta wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze wspaniale oczyszczając i odświeżając stopy. Polecany w połączeniu z zabiegiem pedicure.

Zabieg parafinowy na stopy
cena: 35 zł

Regenerująco-natłuszczający zabieg dla przesuszonych i zniszczonych stóp. Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie peelingu stóp przyczyniającego się do zwiększonego przenikania składników aktywnych, następnym etapem jest nałożenie maski, której zadaniem jest  regeneracja szorstkiej i zniszczonej skóry stóp, w ostatnim etapie zostanie nałożona ciepła parafina w celu lepszego wchłonięcia się maski i natłuszczenia skóry. Regularne wykonywanie zabiegów przywróci Twoim stopom miękkość.

cena: 80 zł
Pedicure klasyczny