top of page
Woman body paint with airbrush in profes

OPALANIE NATRYSKOWE - JAK TO DZIAŁA?

DHA - substancja pochodzenia roślinnego, która wchodzi w reakcję z aminokwasami znajdującymi się w naskórku, co powoduje jej brązowienie. Dzięki temu istnieje niewiele przeciwwskazań do opalania natryskowego. Z zabiegu mogą skorzystać nawet kobiety w ciąży.

Płyn brązujący rozprowadzany jest na skórze za pomocą aplikatora, który pozwala na precyzyjną aplikację odpowiedniej ilości płynu na skórze. Receptury płynów brązujących zawierają delikatne, zatwierdzone przez PETA składniki, które poprawiają kondycję Twojej skóry. Wszystkie produkty mają w składzie 100% naturalny DHA i nie zawierają parabenów. Odpowiednie dla wegan, nietestowane na zwierzętach (cruelty-free). Opalanie natryskowe pozwala na zamaskowanie drobnych niedoskonałości skóry i wyrównuje jej koloryt. Odcień opalenizny dobieramy w zależności od oczekiwań klienta, uwzględniając karnację opalanej osoby.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

 

Przygotowanie się do zabiegu ma kluczowe znaczenie dla uzyskanego efektu jak i odpowiedniej trwałości opalenizny. 

Zanim przyjdziesz do salonu na zabieg:

-wykonaj peeling całego ciała - peeling wykonaj najlepiej dzień wcześniej. W tym celu najlepiej jest użyć rękawicy lub szczotki z naturalnego włosia ewentualnie szorstkiej gąbki. Nie używamy peelingów nawilżających oraz natłuszczających, ponieważ nie jest to dobra baza pod opalanie natryskowe. Na tłustej skórze preparat może się skraplać i nie wchłaniać. Wykonując peeling zwróć szczególną uwagę  na takie partie jak: kolana, łokcie, kostki, szyję, dekolt oraz obszar między piersiami. Odpowiednio wykonany peeling pomoże uzyskać optymalny efekt i zapewni trwałość opalenizny.

-wykonaj depilację ciała lub golenie - wykonaj te czynności najlepiej dzień przed opalaniem natryskowym.

-zabierz na zabieg odpowiednią odzież - zaleca się, aby klient przyszedł lub zabrał na przebranie ciemną, luźną odzież.  Ważne, aby nie była dopasowana, nie opinała sylwetki, nie miała ściąaczy i skórzanych wstawek. Obowiązuje zasada im luźniej ty lepiej. Ważne jest również odpowiednie obuwie. Odpadają szpilki i baleriny.

-makijaż i kosmetyki -przed zabiegiem na ciele nie mogą znajdować się żadne kosmetyki. Na skórze nie może być makijażu, antyperspirantu, perfum ani balsamu do ciała czy kremów, ani nic tłustego czy nawilżającego. 

WSKAZANIA POZABIEGOWE

 

-Nie dotykaj rękami ciała po zabiegu, ponieważ choć preparat wydaje się być wyschniętu , to i tak przeniesie się na palce i dłonie, które zrobią się brązowe.

-Unikaj kontaktu z wodą przez 2-8 h. W trakcie zabiegu zostaniesz poinformowany po jakim czasie możesz wziąć prysznic. Za kontakt z wodą uważa się mycie, gotowanie, deszcz.

-unikaj ucierania skóry i w miarę możliwości pocenia się i wysiłku fizycznego. 

-W czasie , gdy skóra jest opalona nie wykonujemy peelingów, nie szorujemy gąbką, a po prysznicu delikatnie i bez tarcie osuszamy skórę.

-Aby wydłużyć okres utrzymywania się opalenizny po zabiegu regularnie nawilżaj swoje ciało. Pamiętaj, że skórę nawilżamy, a nie natłuszczamy. Zakazane są olejki, oliwki i masła do ciała oraz wszelkie inne tłuste preparaty. 

-unikaj długich kąpieli i długiego moczenia się w wodzie. 

- unikaj korzystania z sauny.

-unikaj chloru, który może bardzo szybko usunąć opaleniznę natryskową. Wybieraj baseny ozonowane, a nie chlorowane. 

CENA: 110 zł
indeks.png
indeks.jpg
indeks.jpg
indeks.jpg
indeks.jpg
96878858_586831211949963_268484988139837
97335688_228877288408197_217377291518554
97023142_2589226224729590_40829229996598

EFEKTY ZABIEGU

 

bottom of page