top of page

VITAL INJECTOR 2 ™

Mezoterapia próżniowa

dla lepszych rezultatów, szybszych i przyjaznych zabiegów

Skintronics-Eunsung-Vital-Injector2-.png

Czym jest mezoterapia próżniowa?

Bez bólu! Bez siniaków! Bez okresu rekonwalescencji!
Tak wyglądają zbiegi mezoterapii próżniowej innowacyjnym urządzeniem Vital Injector 2. 
Jedyne tak zaawansowane technologicznie urządzenie na rynku do próżniowego wieloigłowego podawania preparatów, które zapewnia wyjątkowy komfort podczas zabiegu.
Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny i szybki. 

 

Innowacyjna mezoterapia

Mezoterapia ręczna vs Mezoterapia Vital Injector

3_21.jpg

SATYSFAKCJA 

Bezbolesny i szybki zabieg, precyzyjne rozmieszczenie preparatu, redukcja efektów ubocznych

FILTR

Wymienny jednorazowy filtr zapewnia 100% higienę zabiegu i bezpieczeństwo

BLOKADA PRZEPŁYWU ZWROTNEGO

zapobiega utracie preparatu blokując cofanie się preparatu oraz krwi podczas iniekcji

MULTI-IGŁA 

zwiększa efekt i skraca czas zabiegu umożliwiając podanie preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tę samą głębokość

VACUUM

System vacuum niweluje uczucie bólu i redukuje pojawianie się siniaczków

FUNKCJA SPEED

zapobiega zmianom w dozowaniu i utracie wiskoelastyczności preparatu

Szeroki wachlarz zastosowań, w zależności od wprowadzonej substancji:

 • nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry

 • drobne zmarszczki, poprawa napięcia i elastyczności skóry

 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

 • przebarwienia

 • poduszeczki i zasinienia wokół oczu

 • rozszerzone pory, blizny potrądzikowe

 • łysienie, wypadanie włosów

 • cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy

Wskazania do zabiegu

Jeszcze słów kilka o zaletach

 • Precyzyjne podanie preparatu w głąb skóry

 • preparat jest podawany w kilku miejscach równocześnie dzięki jednorazowemu katridżowi zakończonemu 5 igłami

 • szybki czas zabiegu - w ciągu 15 minut jesteśmy w stanie zrobić od 1000-2000 wkłuć. Jest to niemożliwe w przypadku tradycyjnej, ręcznej mezoterapii

Po zabiegu

CENNIK

vital-injector-efekt_edited.png
 • OKOLICE OCZU           

 • TWARZ

 • TWARZ, SZYJA

 • TWARZ, SZYJA, DEKOLT                                             

270 zł

370 zł

470 zł

620 zł                                          

STOSOWANE PREPARATY

CYTOCARE 532 - twarz 370 zł

                               twarz, szyja 470 zł

                               twarz, szyja, dekolt 620 zł

Ekskluzywny koktajl do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

CYTOCARE.jpg

DERMAHEAL HSR -   twarz 370 zł

                                        twarz, szyja 470 zł

                                        twarz, szyja, dekolt 620 zł

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę. Dermaheal HSR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

dermaheal-hsr-10x5ml.jpg

DERMAHEAL SB -       twarz 370 zł

                                        twarz, szyja 470 zł

                                        twarz, szyja, dekolt 620 zł

Dermaheal SB to preparat zawierający czynniki wzrostu i białka biomimetyczne. Redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

dermaheal-sb-5ml-koktajl-do-mezoterapii-

FILORGA NCTF -        twarz 370 zł

                                        twarz, szyja 470 zł

                                        twarz, szyja, dekolt 620 zł

Filorga NCTF 135 HA to produkt do mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej, matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.  Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta. Kwas hialuronowy 5mg/ml - Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka. Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych -  Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące - Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka .

23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę.

NCTF_135HA_ampułka_koktajl_do_mezoterapi

HAFILLER®Aqua -     twarz 420 zł

                                        twarz, szyja 570 zł

                                        twarz, szyja, dekolt 720 zł

Jest nieusieciowanym, medycznym, czystym kwasem hialuronowym przeznaczonym do zabiegów mezoterapii igłowej. Czystość kwasu jest poparta m.in. europejskim certyfikatem medycznym. Producent – firma Gallop, od blisko 20 lat zajmuje się wytwarzaniem kwasu hialuronowego do celów medycznych – do chirurgii oka oraz do ortopedii (do wstrzykiwań w staw kolanowy).

HAFILLER®Aqua ma postać przezroczystego żelu o dużej skali gęstości. Przyczynia się do odbudowy uszkodzonego naskórka, mocno nawilża, wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, zwiększa jej gęstość, daje efekt wygładzenia mocno widocznych zmarszczek.

HAFILLER®Aqua może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Zabiegi można wykonywać na całą powierzchnię ciała – najczęściej: twarz, szyja, dekolt, dłonie.

HAFILLER®Aqua jest całkowicie wchłanialny. Czas wchłaniania medycznego żelu roztworu hialuronianu niesieusieciowanego wynosi ok. 24-72h i zależy od użytego stężenia. Im wyższe stężenie produktu tym dłuższy jest czas jego wchłaniania.Profilaktycznie można zacząć stosować już od 25 roku życia jednakże najlepsze zastosowanie znajduje dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami, słabo nawilżonych jak również skór starszych, mocno zniszczonych.

unnamed.jpg

Nithya kolagen typu I - twarz, szyja, dekolt 1000 zł

NITHYA to nowej generacji kolagen typu I. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, nawet najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Nithya jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem. Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Kolagen w preparacie NITHYA ma postać „natywną”, co oznacza, że ​​został wyprodukowany w taki sposób, aby zachować dokładną strukturę biochemiczną i trójwymiarową , którą mamy w organizmie. W rezultacie nie ma „obco wyglądających” struktur, które mogłyby powodować alergie.  Mówi się, że jest „hipoalergiczny”. Procedura zabiegu  jest mało inwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Kolagen można zdefiniować jako materiał, z którego powstaje młodość –  jest on cennym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej. Nie ma wątpliwości, że kolagen jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry.

nithya-twarz.jpg

Cytocare 715 - twarz 620 zł 

                         twarz, szyja 820 zł

                         twarz, szyja, dekolt 1000 zł

Preparat Cytocare C 715 jest produktem pośrednim, pomiędzy typowym wypełniaczem a innymi preparatami używanymi do mezoterapii. Doskonałe efekty są wynikiem równoczesnego zastosowania bardzo wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z dipeptydem karnozyną ( określanej jako antyoksydant XXI wieku) oraz kompleksu aminokwasów. W preparacie:

– kwas hialuronowy odpowiada za wysoki stopień nawilżenia skóry

– karnozyna – silny antyoksydant odpowiadający za blokowanie mechanizmów wpływających na starzenie skóry oraz za procesy naprawcze

– kompleks aminokwasów – uruchamia przebudowę uszkodzonych komórek i ich regenerację, oraz wzmacnia barierę hydrolipidową

Revitacare-CytoCare-715-800x800.jpg
Revitacare-CytoCare-715-800x800.jpg

Cytocare Strechcare - twarz 400 zł 

                                     twarz, szyja 550 zł

                                     twarz, szyja, dekolt 700 zł

StretchCare francuskiego laboratorium RevitaCare to doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE.

Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg StretchCare obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

revitacare-STRETCHCARE-C-LINE.jpg
bottom of page