top of page

Stymulatory tkankowe

Czym są stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to preparaty bogatsze i mocniejsze niż klasyczne koktajle to mezoterapii igłowej. Mają za zadanie pobudzać fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny. Stymulatory nasilają w tkance proces regeneracji , dzięki czemu mamy możliwość spłycenia zmarszczek, poprawić jakość skóry, struktury, kolorytu, podnieść owal twarzy, zwiększyć jędrność ora ujędrnić.

 • Worki i cienie pod oczami

 • Zmarszczki

 • Przebarwienia skóry

 • Starzenie się skóry twarz, szyi i dekoltu

 • Suchość skóry,

 • Utrata jędrności

Wskazania do zabiegu

 • choroby autoimmunologiczne

 • ciąża i okres laktacji

 • cukrzyca

 • tendencje do powstawania bliznowców

 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu

 • nowotwory

 • aktywna opryszczka

 • stosowanie leków przeciwzapalnych

Przeciwwskazania do zabiegu

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin touch own face . Facial treatment  . Cosmet
 •  redukcja oznak starzenia skóry,

 • biorewitalizacja odwodnionej skóry,

 • zmniejszenie zwiotczenia skóry,

 • wygładzenie zmarszczek,

 • poprawa napięcia i elastyczności skóry

Efekty zabiegu

STOSOWANE PREPARATY

SUNEKOS 200 - 790 zł

SUNEKOS 1200 - 1100 zł

Mezoterapia Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów, które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej. Produkt stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym, co gwarantuje Sunekos. Potrzebne do syntezy kolagenu aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny. Siła Sunekos tkwi zatem w jego unikalnym składzie, który różni się od tych, które znamy już z innych produktów tego typu.

SUNEKOS 200 - dla nieco młodszych pacjentów z mniej widocznymi zmarszczkami.

SUNEKOS 1200 - dla pacjentów z bardziej widocznymi oznakami starzenia.

Sunekos-1200---1-zabieg.png

PROFHILO - 999 ZŁ

PROFHILO® H+L to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA, o najwyższym dostępnym na świecie stężeniu – aż 64 mg, w tym:

L-HA, którego działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix).

Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które neutralizują wiotkość skóry. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Preparat wygładza zmarszczki oraz liftinguje skórę,  nadając skórze utracony efekt sprężystości.

Stabilizowane kompleksy hybrydowe PROFHILO to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając, uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładzając zmarszczki oraz wysmuklając rysy twarzy.

PROFHILO to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Dzięki wyselekcjonowaniu naturalnego HA o stężeniu 64mg skumulowanego w jednej dawce oraz zastosowaniu generacji sieciowania (stabilizacji termicznej) jest praktycznie pozbawiony wad.

Prophilo-product-465x465.png

ReModeling - 850 zł

Zabieg Re:modeling PIM Method to rewolucyjna metoda odmładzania, w której na skórę działamy wielopoziomowo, sięgając do głębokich warstw skóry oraz tkanki podskórnej. Spektakularne rezultaty zabiegu dają fantastyczny efekt modelujący, przywracają elastyczność i napięcie. Gruntowny lifting, głęboki efekt wypełnienia i zdrowa, jędrna skóra.

W zabiegu wykorzystywany jest nieusieciowany hydrożel polimerowy o unikalnym składzie, który w kompleksowy sposób koryguje deficyty tkanek miękkich.

Re:modeling PIM Method – dla kogo?

Zabieg polecany jest wszystkim, którzy pragną odzyskać młody wygląd bez ingerencji chirurgicznej. Preparat doskonale sprawdza się u osób, u których skóra utraciła naturalną zdolność regeneracji, w przypadku płytkich i głębokich zmarszczek i bruzd. Ta nowoczesna metoda wolumetrii pomaga odzyskać piękny owal twarzy, likwiduje „obwisłą” skórę policzków, przywraca zarysowaną linię żuchwy i w wyraźny sposób odejmuje lat.

remodeling-25-ml-stymulator-tkankowy.jpg

Peptidyal - 750 zł

Peptidyal HX to preparat intensywnie nawilżający, poprawiający elastyczność i napięcie skóry oraz spłycający zmarszczki. Dodatkowo produkt wykazuje działanie głęboko stymulujące głębsze warstwy skóry. Połączenie aminokwasów z kwasem hialuronowym indukuje tworzenie nowego kolagenu. Zawartość hydroksapatytu wapnia działa biostymulująco na skórę oraz spowalnia degradację kwasu hialuronowego. Produkt na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

Zastosowanie:

 • intensywne nawilżenie,

 • redukcja powierzchownych zmarszczek,

 • poprawa elastyczności i napięcia skóry,

 • obszary stosowania: twarz, szyja, dekolt.

Skład:

 • Nieusieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 18 mg/ml,

 • Hydroksyapatyt wapnia 0,01%,

 • Aminokwasy:

  • glicyna, prolina.

pobrane.jpg

LumiEyes - 600 zł

Lumi Eyes – to zabieg mezoterapii pod oczy oraz doliny łez dedykowany dla osób, które zmagają się z efektem zmęczonych oczu, cienką i szarą skórą, cieniami pod oczami, a także zmarszczkami.

Działa spektakularnie na spowolnienie procesów starzenia się okolicy oka. Wygładza i rozjaśnia, liftingując skórę oraz niwelując powstającą dolinę łez. Dzięki zawartości polinukleotydów wykazuje działanie intensywnie regenerujące. Efekt już po pierwszym zabiegu!

Prepart jest bezbarwnym i bezwonnym żelem z polinukleotydem, nietoksycznym dla organizmu. Dodatkowo jest biokombatybilny z tkankami przez co niweluje możliwość reakcji alergicznych oraz opuchnięć pozabiegowych. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

pobrane (1).jpg

Jalupro HMW - 750 zł

Preparat przeznaczony do głębokiej biorewitalizacji skóry.

Jalupro to produkt, który stanowi połączenie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów. Przeznaczony jest do głębokiej biorewitalizacji skóry. Dzięki obecności wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego o zwiększonej lepkości uzyskujemy długotrwałe nawilżenie skóry i początkowy efekt wypełnienia. Aminokwasy mają za zadanie odżywić fibroblasty i pobudzić je do regeneracji dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, gęsta i napięta a zmarszczki i fałdy stają się mniej widoczne. Leucyna zawarta w Jalupro® HMW – będąca jednym z głównych składników kolagenu – dodatkowo odbudowuje jego strukturę dzięki czemu skóra uzyskuje sprężystość i odpowiednią gęstość. Dzięki bogatemu kompleksowi aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny i L-leucyny) i opatentowanej formule opartej jest na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, które działają poprzez odżywianie tkanki łącznej pod skórą, JALUPRO wspomaga procesy produkcji kolagenu. 

jalupro-2x3ml.jpg
bottom of page