top of page

PLEXR

BEZOPERACYJNA

KOREKCJA

POWIEK

nieinwazyjna plastyka powiek; korekcja opadającej powieki;

likwidowanie zmarszczek nad górną wargą tzw. zmarszczki palacza

likwidowanie wiotkiej skóry w okolicy łokci i kolan

lifting twarzy, szyi

JAK TO DZIAŁA?

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwartego oka”.

EFEKTY I BEZPIECZEŃSTWO

PLEXR jest doskonałą alternatywą dla skalpela. Skuteczność tej metody jest porównywana do efektów osiąganych w chirurgii estetycznej. Nieodzowną zaletą PLEXR jest także jego bezpieczeństwo: nie uszkadza głębszych warstw skóry, nie powoduje krwawienia i nie wiąże się z głęboką ingerencją w tkanki. Co niezwykle ważne:
- ok 70% efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu
- PLEXR pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu

 

BEZPIECZEŃSTWO

Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty "strupki" utrzymują się od 4 do 7 dni.

CENNIK

POWIEKI GÓRNE

POWIEKI DOLNE

POWIEKI GÓRNE I DOLNE

ZMARSZCZKI PALACZA

800 zł

800 zł

1200 zł

500 zł

bottom of page