top of page
nithya.jpg

BIOREGENERACJA SKÓRY

KOLAGEN TYPU I

KILKA SŁÓW O KOLAGENIE

NITHYA to nowej generacji kolagen typu I. Preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, nawet najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Nithya jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem. Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych (jest nieimmunogenny). Kolagen w preparacie NITHYA ma postać „natywną”, co oznacza, że ​​został wyprodukowany w taki sposób, aby zachować dokładną strukturę biochemiczną i trójwymiarową , którą mamy w organizmie. W rezultacie nie ma „obco wyglądających” struktur, które mogłyby powodować alergie.  Mówi się, że jest „hipoalergiczny”. Procedura zabiegu  jest mało inwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Kolagen można zdefiniować jako materiał, z którego powstaje młodość –  jest on cennym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej. Nie ma wątpliwości, że kolagen jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry.

DLA KOGO ZABIEG?

Preparat NITHYA stosuje się jako profilaktykę po 25 roku życia w celu spowolnienia procesu starzenia. Idealnie nadaje się dla skór z oznakami starzenia , wiotkich ,wymagających poprawy napięcia.
NITHYA

  • Wszechstronnie poprawia produkcję nowego kolagenu

  • Poprawia objętość twarzy w obszarach, takich jak policzki

  • Redukuje drobne zmarszczki

  • Nawilża i rozjaśnia skórę

  • Odświeża miękką tkankę na szyi i dekolcie

  • Odmładza i ujędrnia skórę dłoni

  • Ujędrnia skórę na pośladkach, udach , brzuchu , ramionach

  • Odświeża cerę,zagęszcza skórę  co prowadzi do młodszego i naturalnego wyglądu.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANYCH ZABIEGÓW

TWARZ

Zalecana ilość zabiegów dopasowana jest do cyklu i czasu regeneracji komórek skóry, który cechuje średnia długość cyklu wynoszącą 14-15 dni. Zalecane są 3 zabiegi co 2-3 tygodnie.

CIAŁO

Zalecane są 3 zabiegi w odstępach co 21 dni.

Dawka przypominająca po miesiącu.

Kurację można powtórzyć po 6 miesiącach.

nithya-twarz.jpg

CZYM NITHYA RÓŻNI SIĘ OD BOTOXU LUB WYPEŁNIACZY?

NITHYA stymuluje organizm do produkcji własnych składników strukturalnych, poprawia ogólny stan i strukturę skóry w obrębie leczonego obszaru, co powoduje naturalny i bardziej młodzieńczy wygląd.

Ponadto efekty Nithya są znacznie dłuższe niż w przypadku Botoxu czy wypełniaczy, co oznacza, że ​​leczenie nie musi być powtarzane tak często.

SKÓRA PO ZABIEGU

Jedyne znane efekty uboczne to niewielkie i bardzo krótkotrwałe uczucie pieczenia i ciepła w miejscu wstrzyknięcia. W niektórych przypadkach  również minimalny obrzęk skóry i wrażliwość w miejscach wstrzyknięcia na dzień po zabiegu

.

CENA ZABIEGU

TWARZ/SZYJA/DEKOLT - 1000 zł

bottom of page