ZABIEGI PIELĘGNACYJNE DŁONI
Manicure klasyczny
cena: 55 zł

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny paznokci polegający na usunięciu lub odsunięciu skórek, opracowaniu płytki paznokciowej, a następnie na jej pomalowaniu w zależności od indywidualnych upodobań klienta.

Manicure żelowy bez przedłużania
cena: 90 zł
Manicure żelowy z przedłużeniem
Manicure żelowy z przedłużeniem
Manicure hybrydowy
cena: 80 zł

Manicure klasyczny połączony ze stylizacją paznokci lakiero-żelem, zapewniającą naturalny wygląd i trwałość do 2tygodni. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie odpryskuje, nie pęka.

Brzoskwiniowe dłonie
cena: 20 zł

Nawilżająco-odżywczy zabieg dla dłoni suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości ekstraktu z nasion lnu, oleju migdałowego i słonecznikowego, protein jedwabiu oraz ekstraktu z owoców noni regeneruje oraz nawilża  skórę sprawiając że staje się ona miękka i gładka. Zabieg chroni powierzchnię dłoni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także otula pięknym aromatem brzoskwini. Polecany w połączeniu z zabiegiem manicure.

Zabieg parafinowy  na dłonie
cena: 35 zł

Zabieg doskonale poprawiający nawilżenie i przywracający aksamitną miękkość skórze dłoni. Okłady z ciepłej parafiny poprawiają krążenie krwi, dzięki czemu skóra będzie lepiej wchłaniać substancje odżywcze zawarte w kosmetykach. Zabieg rozpoczyna się od wygładzenia skóry dłoni peelingiem, następnie zostaje wmasowywana odżywcza maska, która zostaje pokryta warstwami ciepłej parafiny.  Regularne wykonywanie okładów zapewni Twoim dłonią gładkość, elastyczność oraz zmniejszy objawy starzenia się.

IBX SYSTEM - zabieg odbudowujący paznokcie
IBX SYSTEM + MANICURE bez malowania
spa cieszyn
manicure
manicure
 
cena: 120 zł
cena: 90 zł
cena: 30 zł
cena: 75 zł
IBX SYSTEM + MANICURE z malowaniem
cena: 80 zł
manicure.jpg
IBX SYSTEM (pierwszy zabieg) + MANICURE HYBRYDOWY
cena: 110 zł
IBX SYSTEM (kontynuacja kuracji) +  MANICURE HYBRYDOWY
cena: 100 zł

IBX to zabieg, który penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk

IBX System działa w dwojaki sposób:

1. CHRONI TWOJE PAZNOKCIE  - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową

2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie

 

 

Beautiful Female Hands. Spa and Manicure