ACH...jak ten czas szybko mija! To już 8 lat :)

Chciałyśmy podziękować wszystkim osobom, które odwiedzają nasz gabinet - to Wy tworzycie klimat naszego salonu i nadajecie sens naszej pracy... Gdyby nie Wy nasz ciągły rozwój byłby niemożliwy. Jesteśmy dumne, że to właśnie MY możemy dbać o Waszą skórę i Wasze piękno! Czujemy się wdzięczne i zaszczycone, że przekraczacie nasze progi!
​Z okazji naszego święta jak co roku mamy dla Was liczne zabiegi i nowości w obniżonych cenach.

Kupujecie od 16 do 18 września wykorzystujecie w ciągu 2 miesięcy!


*Zabiegi z oferty wyprzedażowej możliwe do nabycia drogą online lub bezpośrednio w siedzibie firmy (płatność gotówką lub kartą). Zabiegi z oferty wyprzedażowej nie mogą być zrealizowane przy pomocy bonów upominkowych. 

Wykupujesz

16-18 września

Wykorzystujesz

w ciągu

 

2 miesięcy

PROMOCJE URODZINOWE

 

NOWOŚCI

MASAŻ KOBIDO

Kobido czyli "starożytna droga do piękna".

Masaż Kobido znany jest jako "niechirurgiczny lifting twarzy".
Większość masaży twarzy działa jedynie na powierzchni twarzy, natomiast masaż Kobido to zabieg, który oddziałuje na głębsze warstwy naszej skóry i mięśni. Masaż ten to połączenie tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy podczas jednej sesji poszukują relaksu połączonego z efektem liftingu twarzy. Sesja masażu rozpoczyna się gładkim i deliktami ruchami, które dążą do relaksu klienta , aby zniwelować napięcia. Prócz etapu relaksacyjnego w masażu wykorzystywane są ruchy drenujące, techniki liftingujące oraz elementy akupresury.

OCZYSZCZANIE WODOROWE

+INFUZJA WODOROWA

Zabieg oczyszczania wodorowego to intensywny i odświeżający peeling zewnętrznych warstw naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystywane są z dużym powodzeniem biofizyczne właściwości wodoru. Wodór jest oceniany jako najsilniejszy ze wszystkich znanych antyoksydantów.  Wodór bardzo łatwo przenika wgłąb skóry dzięki swoim właściwością. Jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek łączy się z bardzo szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Wodór efektywnie neutralizuje destrukcyjne  działanie wolnych rodników na skórę. Poprzez swoje działanie skutecznie regeneruje skórę i sprawnie zapobiega postępującym procesom starzenia, ma właściwości przeciwzapalne. Zabieg nada skórze wyjątkowy blask i wyraźną poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.

 

OCZYSZCZANIE WODOROWE + INFUZJA WODOROWA + MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Zabieg oczyszczania wodorowego to intensywny i odświeżający peeling zewnętrznych warstw naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystywane są z dużym powodzeniem biofizyczne właściwości wodoru. Wodór jest oceniany jako najsilniejszy ze wszystkich znanych antyoksydantów.  Wodór bardzo łatwo przenika wgłąb skóry dzięki swoim właściwością. Jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek łączy się z bardzo szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Wodór efektywnie neutralizuje destrukcyjne  działanie wolnych rodników na skórę. Poprzez swoje działanie skutecznie regeneruje skórę i sprawnie zapobiega postępującym procesom starzenia, ma właściwości przeciwzapalne. Zabieg nada skórze wyjątkowy blask i wyraźną poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Zabieg oczyszczania wodorowego został połączony z mezoterapią bezigłową czyli z nieinwazyjnym system odmładzania skóry. Mezoterapia bezigłowa to sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek i wiotkości. 

OCZYSZCZANIE WODOROWE+INFUZJA WODOROWA + GALWANIZACJA

OXYBRAZJA

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie złuszczanie martwych komórek naskórka następuje przez strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Tlen pobudza odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję hamuje rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie i bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.Ta forma peelingu szczególnie polecana jest do cer wrażliwych, alergicznych, naczyniowych i trądzikowych.

MEZOTERAPIA 

 

Zabieg oczyszczania wodorowego to intensywny i odświeżający peeling zewnętrznych warstw naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystywane są z dużym powodzeniem biofizyczne właściwości wodoru. Wodór jest oceniany jako najsilniejszy ze wszystkich znanych antyoksydantów.  Wodór bardzo łatwo przenika wgłąb skóry dzięki swoim właściwością. Jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek łączy się z bardzo szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Wodór efektywnie neutralizuje destrukcyjne  działanie wolnych rodników na skórę. Poprzez swoje działanie skutecznie regeneruje skórę i sprawnie zapobiega postępującym procesom starzenia, ma właściwości przeciwzapalne. Zabieg nada skórze wyjątkowy blask i wyraźną poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Zabieg oczyszczania wodorowego został wzbogacony zabiegiem galwanizacji w wyniku czego następuje przekrwienie, podrażnienie układu nerwowego oraz zaktywizowanie mięśni do pracy, zatem stają się one bardziej napięte i poprawiają wygląd twarzy.

MEZOTERAPIA PRÓŻNIOWA Z EFG 

mocna regeneracja

Mezoterapia próżnowa z EFG czyli analogową substancją naskórkowego czynnika wzrostu naturalnie występującego w naszej skórze przeznaczony do intensywnej odbudowy i pobudzania procesu regeneracji.  Jej działanie polega na stymulowaniu innych komórek do podziałów, wzrostu lub różnicowania się. Jest niezbędna w procesie regeneracji i gojenia się na poziomie naskórka jak i skóry właściwej. Czynniki wzrostu są podstawą wielu zabiegów medycyny estetycznej i stanowią swoisty eliksir młodości i stymulator do odbudowy zdrowej i zregenerowanej skóry. 

Zastosowanie:

 • stymulowanie odbudowy tkanki,

 • inicjacja syntezy kolagenu i elastyny,

 • przyspieszenie proliferacji komórkowej i regeneracji tkanek,

 • zwiększenie metabolizmu i dotlenienia komórek,

 • poprawa jędrności i elastyczności skóry,

MEZOTERAPIA PRÓŻNIOWA

softlifting

Mezoterapia próżniowa z DMAE to monokoktajl na bazie dimethylaminoethanolu zaprojektowany do zwiększenia napięcia i soft-liftingu skóry. Koktajl zawiera wysokostężony DMAE – prekursor acetylocholiny, zwiększający napięcie mięśniowe skóry. W wyniku podniesienia tonusu mięśniowego, skóra odzyskuje swoje młodzieńcze kontury i widocznie się wygładza. DMAE stanowi także silny składnik przeciwzmarszczkowy i antyutleniający. Nadaje objętość zwiotczałej skórze, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, wygładza skórę i długotrwale utrzymuje efekt poprawy tonusu skóry. 

Zastosowanie:

 • soft-lifting skóry,

 • zwiększenie napięcia mięśniowego,

 • poprawa konturu i owalu twarzy,

 • ujędrnienie, zagęszczenie skóry,

 • stymulacja syntezy kolagenu i elastyny,

MEZOTERAPIA PRÓŻNIOWA 

przeciwstarzeniowa z 
GINKO BILOBA

 Mezoterapia próżniowa z Ginko Biloba dedykowany głównie do terapii przeciwstarzeniowych, poprawiających jędrność i elastyczność skóry. Ten naturalny wyciąg o odmładzającym działaniu zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia i chroni skórę przed degradującym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo pozytywnie wpływa na kondycję mikrokrążenia, redukując kruchość naczyń krwionośnych. 

Zastosowanie:

 • działanie antyoksydacyjne,

 • poprawa jędrności i elastyczności skóry,

 • wspieranie przepływu naczyniowego,

 • podniesienie elastyczności naczyń krwionośnych,

MIKROIGŁOWA TERAPIA Z DROBINKAMI ZŁOTA

Mezoterapia mikroigłowa polega na odpowiednio głębokim, intensywnym i bardzo gęstym nakłuwaniu okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać przebudowie. Mikronakłuwanie ma na celu pobudzenie naturalnych procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry. Wielokrotne, precyzyjne nakłuwanie skóry powoduje powstanie licznych mikrokanalików poprzez, które wnikają w głąb skóry substancje aktywne. Przyczynia się on przede wszystkim do nadzwyczajnego odżywienia skóry, ale także do lepszego gojenia się ran oraz znacznie przyspiesza regenerację skóry. Ampułki zawierają dodatkowo drobinki 99,9% złota, które wspierają proces dokładnego oczyszczenia cery, co poprawia efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry.

MIKROIGŁOWA TERAPIA 

biorewitalizująca

Mezoterapia mikroigłowa z TCA, kwasem kojowym oraz koenzymem Q 10. Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie  wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała jak również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Dociera do najgłębszych warstw skóry. Tam też wpływa na pobudzenie procesów samoregenerujących, które odpowiadają za zdrową kondycję skóry i jej jednolity koloryt.

 

To doskonała propozycja dla osób, które  poszukują szybkich technik  odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry.

MASAŻ ENDERMOLOGICZNY

 

To zabieg, który przede wszystkim nakierowany jest na pozbycie się cellulitu i uporczywej tkanki tłuszczowej, której nie da się zlikwidować ćwiczeniami ani dietą. Wyraźne rezultaty można zaobserwować już po kilku zabiegach. Zabieg masażu próżniowego  ponadto  poprawia jędrność skóry. Jednocześnie pobudza krążenie krwi i limfy, przez co poprawia się przemiana materii, a obrzęki ustępują odczuwalnie już po pierwszym zabiegu. Wszystkie narządy są lepiej ukrwione, a ciało przechodzi skuteczny detoks. Masaż próżniowy wykonany w naszym gabinecie pobudza metabolizm, poprawia perystaltykę jelit, zmniejszenia napięcie mięśniowe.

DEPILACJA LASEROWA

DEPILACJA LASEROWA NÓG

Depilacja laserowa laserem diodowym LightSheer Desire.
                Więcej o zabiegu przeczytasz                                   

DEPILACJA LASEROWA PACH

Depilacja laserowa laserem diodowym LightSheer Desire.
Więcej o zabiegu przeczytasz 

DEPILACJA LASEROWA BIKINI HOLLYWOOD

Depilacja laserowa laserem diodowym LightSheer Desire. Więcej o zabiegu przeczytasz 

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

DWUETAPOWY ZABIEG Z RETINOLEM

Zabieg silnie odmładzający na twarz, szyję i dekolt, składający się z dwóch etapów:

-pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

DWUETAPOWY ZABIEG LIFTINGUJĄCY

Dwufazowy program liftingujący na twarz, szyję i dekolt bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest masaż na ampułce z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać się 2 x dziennie.
was glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

POZOSTAŁE

LIFTING RZĘS

Zabieg dedykowany naturalnym rzęsom, który pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie, dogłębne odżywianie naturalnych rzęs.
Zabieg rozpoczynamy od liftingu rzęs czyli trwałej, która pięknie podkręca, dzięki czemu rzęsy są bardziej widoczne i optycznie dłuższe.

Kolejny etap polega na wykonaniu henny na rzęsy, dzięki czemu zyskują one piękny ciemny kolor.  Następnie nakładamy Lash botox, który wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs. Lash botox nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos. Ostatnim produktem jest keratyna na rzęski, w której znajdują się proteiny pszenicy i soi, olej rycynowy, kolagen oraz witaminy. Keratyna nawilża , odżywia i przede wszystkim nadaje rzęsom połysk.

OPALANIE NATRYSKOWE

Opalanie natryskowe pozwala na zamaskowanie drobnych niedoskonałości skóry, wyrównuje jej kolorytu a przede wszystkim pozwala w zdrowy sposób osiągnąć piękną opaleniznę. Odcień opalenizny dobieramy w zależności od oczekiwań klienta, uwzględniając karnację opalanej osoby.
Receptury naszych płynów brązujących zawierają delikatne, zatwierdzone przez PETA składniki, które poprawiają kondycję Twojej skóry. Wszystkie produkty mają w składzie 100% naturalny DHA i nie zawierają parabenów. Odpowiednie dla wegan, nietestowane na zwierzętach (cruelty-free).

 
 
 

Wygląda na to, że się spóźniłaś/eś
i wyprzedaż urodzinowa już się skończyła