top of page

Trzeba starzeć się z godnością...


Tak jak powiedział Jonathan Swift "Każdy chce długo żyć, ale nikt nie chce być stary". Oczywiście jesteśmy w stu procentach przekonane, że każdy okres w życiu człowieka jest wyjątkowy, jednak spójrzmy prawdzie w oczy i nie zaprzeczajmy faktom - większość kobiet nie patrzy przychylnie na pierwsze zmarszczki. Czy znacie kogoś spoglądającego w lustro kto z entuzjazmem krzyczy: "Cóż za piękne promyczki pojawiły się na mej twarzy?". Hm... dziwne, prawda? Oczywiście opinii typu: "Trzeba starzeć się z godnością" jest wiele. Po wieloletnich wnikliwych analizach do dzisiaj nie rozumiemy tego stwierdzenia. O co w tym chodzi? Jeżeli pragnę zlikwidować lwią zmarszczkę przez którą wyglądam srogo i wrogo to znaczy że utraciłam swą godność? Jeżeli marze, aby zredukować opuchnięcia pod oczami to znaczy, że tej godności nie mam? Rozumiecie o co w tym chodzi? My nie. Przejdźmy więc do meritum - dzisiaj opowiemy Wam o sposobach oszukania wieku czyli o medycynie estetycznej i jej cudach. Nie, nie… wcale nie chcemy, żebyście przemienili się w „plastikowe stwory” z duuużymi ustami.. mówimy o subtelnych zmianach, dzięki którym można wyglądać lepiej, można wyglądać na wypoczętą i szczęśliwą, a co najistotniejsze nie zatracając nic ze swojej naturalności.

Jak zlikwidować zmarszczki?

Tutaj z pomocą przyjdzie nam kwas hialuronowy, który świetnie poradzi sobie z wypełnieniem kurzych łapek, lwią zmarszczką oraz likwidacją cieni pod oczami. Modelowanie policzków, wygładzenie oraz nawilżenie skóry to zadania z których ten wypełniacz także wywiąże się wzorowo. W walce ze zmarszczkami mimicznymi śmiało może zmierzyć się botox, który sprawi że zostaną one „rozprostowane”. A co powiecie na wampirzy lifting? Brzmi strasznie? Nie ma się czego bać, ponieważ jest to jedna z najbezpieczniejszych metod odmładzania skóry przy użyciu własnej krwi. Tak, tak.. Dobrze przeczytaliście, to właśnie nasza własna krew, uprzednio odpowiednio przygotowana służy jako substancja przeciwstarzeniowa. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że krew to mieszanka życiodajnych składników – w tym przypadku chodzi o koncentrat z płytek krwi i czynników wzrostu, który pobudza organizm do regeneracji CZYTAJ odmłodzenia. Proste! Czysta fizjologia! Więc którą z metod wybierasz?

Recepta nie tylko na zmarszczki

Jeśli myślicie, że medycyna estetyczna to tylko likwidacja zmarszczek jesteście w wielkim błędzie. Dzięki niej możecie rozwiązać wiele problemów, które zapewne nieraz spędzały Wam sen z powiek. Zmagasz się z przebarwieniami? Umów się na Cosmelan, ponieważ jest to najskuteczniejsza na rynku kuracja przeciw przebarwieniom. Masz problem z pajączkami? Pomyśl o skleroterapi. A co zrobić z wrogiem nr 1 większości kobiet – cellulitem? Zaatakować! Czym? Mezoterapią! Skoro jesteśmy już przy mezoterapii to warto także dodać że jest to idealna kuracja dla osób łysiejących lub zmagających się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Na nadpotliwość tez mamy receptę! Z tą nieprzyjemną dolegliwością świetnie radzi sobie botox. Wiedzieliście o tym?

Więc jak sami widzicie… medycyna estetyczna skrywa wiele asów w rękawie.

Obecny post
Ostatni post
bottom of page