top of page

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SYLWESTROWĄ NOC?

Szaleństwo do białego rana, tańce, hulańce, swawole... przed nami jedna z ważniejszych imprez, która wprowadzi nas w 2015 rok. A jak z Waszymi postanowieniami noworocznymi? Poczynione? Chociaż może skupmy się najpierw na przygotowaniach do zabawy sylwestrowej. Nie ważne gdzie się wybieracie, jedno jest pewne WARTO WYGLĄDAĆ OLŚNIEWAJĄCO! Czy wiecie jak się za to zabrać? Podpowiedzi udzielą Wam kosmetolog Izabela Greń oraz Katarzyna Cholewa z EstetiQ day spa w Cieszynie.

Po pierwsze: Zabiegi bankietowe na twarz - przed zabawą sylwestrową warto pomyśleć o zabiegach, które w szybki sposób przywrócą blask szarej i zmęczonej skórze - przecież każda z nas chce wyglądać na wypoczętą i zadbaną. Dzięki Infuzji tlenowej DermaOxy ten efekt możemy uzyskać w bardzo prosty sposób. Natychmiast po zabiegu cera zyskuje idealny koloryt oraz nawilżenie, cienie i opuchnięcia pod oczami stają się mniej widoczne a wszystko dzięki idealnie skomponowanym składnikom aktywnym, które wtłaczane są do głębokich warstw skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu.

Po drugie: Manicure – to kolejna kwestia o której nie można zapomnieć wyruszając na sylwestrową zabawę, bo przecież piękne dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Warto pomyśleć o intensywnych kolorach. Na paznokciach nie powinno także zabraknąć brokatowych zdobień oraz wszelkich innych świecidełek. W tą noc manicure musi błyszczeć i być nieodzownym elementem sylwestrowej kreacji, a więc warto poszaleć.

Po trzecie: Makijaż – powinien być bardzo efektowny, nie bój się intensywnych kolorów i połyskujących drobinek. Jeżeli nie masz wprawnej ręki, nie wiesz w jakich kolorach Ci do twarzy warto przed zabawą sylwestrową pozwolić sobie na małą ekstrawagancje i udać się do wizażystki, wtedy masz 100% gwarancję, że wszelkie próby zostania królową nocy nie zakończą się fiaskiem.

P.S. Życzymy udanej zabawy do białego rana oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Obecny post
Ostatni post
bottom of page