top of page
grafikareti-druk-press-kopia.png
peel-0000s-0006-pude-ko-liftpeel-www-prz
Beautiful Young Woman with Clean Fresh S
z25360103Q,Kosmetyki-Peel-Mission.jpg
Masaż twarzy

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE TWARZY

Reti Peel
cena: 380 zł

Zabieg silnie odmładzający składający się z dwóch etapów:

-pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.
 

Lift Peel
cena: 380 zł

Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

TRIPLE RETINOL COMPLEX
cena: 350 zł

Zabieg, który redukuje 3 promy skórne:

-trądzik pospolity i różowaty, przebarwienia, starzenie się skóry.

Zabieg oparty na retinolu, retinalu i bakuchiolu, który jest nazywany roślinnym retinolem. Bakuchiol intesyfikuje działanie retinolu i retinalu, ale również dodatkowo silnie nawilża. Zabieg można rozpocząć nawet na skórze, która nie jest przyzwyczajona do stosowania retinolu. Po zabiegu skóra jest gładka i zastymulowana do odbudowy. 

Global Lift
cena: 380 zł

Program global lift to intensywny zabieg liftingujący oraz ujędrniający dla każdego rodzaju skóry ze wskazaniem dla skóry z oznakami fotostarzenia oraz skłonnej do wiotczenia.Global lift to nowa strategia anty-age, osiągająca niezwykły efekt pełnego liftingu, dzięki któremu przywrócimy prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawimy strukturę tkanki podskórnej bez używania skalpela.

Corrective
cena: 380 zł

Zabieg botox-like stanowiący alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz głęboko nawilżających zapewnia natychmiastową poprawę konturów twarzy, zwiększenie elastyczności skóry i wyraźne spłycenie zmarszczek. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 30 roku życia. Polecany szczególnie dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia takimi jak zmarszczki mimiczne i statyczne. Idealny zabieg „bankietowy”.

Zalecana jest seria 4 zabiegów.

Zabieg anti- aging z mixem kwasów
cena: 240 zł

Zabiegi stworzone przede wszystkim aby hamować procesy starzenia się skóry oraz niwelować skutki z tym procesem związane. Peeling chemiczny doskonale wygładza i odświeża skórę, a maska zawierająca ekstrakt z drzewa arjuny, znacząco wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Chroni ją przed zagrożeniami środowiska zewnętrznego i wpływa na poprawę przebiegu procesów odnowy komórkowej. 
Zabiegi wykonywane w wariantach:
 

Terapia przeciwzmarszczkowa 
na bazie połączenia kwasu glikolowego, ferulowego oraz witaminy C, tak aby przywrócić skórze jędrność
i promienny blask

Terapia odmładzająca dla skór wrażliwych na bazie kwasu migdałowego, ferulowego oraz witaminy C, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia oraz spłyca drobne zmarszczki

lub

Seria 3 zabiegów anti- aging z mixem kwasów
 
cena: 690 zł  zamiast 720 zł
cena: 1380 zł  zamiast 1440 zł
Seria 6 zabiegów anti- aging z mixem kwasów
RetiSHOT
cena: 500 zł

Rozbudowana terapia anti-aging oparta na czystym 25% retinolu. Terapie łączymy z monokwasami w zależności od rodzaju skóry i problemu. Zabieg skierowany dla osób ze skórą dojrzałą, zmarszczkami - działa antyoksydacyjnie, wpływa na syntezę kolagenu. Retinol modeluje funkcję melanocytów przez co redukuje przebarwienia różnego pochodzenia. 

MCA SHOT twarz 
cena: 400 zł
cena: 450 zł
cena: 500 zł
MCA SHOT twarz, szyja
MCA SHOT twarz, szyja, dekolt

Autorska formuła łącząca kwas monochloroctowy z nadtlenkiem wodoru i kwasem hialurnonowym.

Zabieg powodujący powierzchniową chemoeksfoliację. Zabieg pobudzający procesy rewitalizacji i przebudowy, gdyż po etapie złuszczania w skórze rozpoczyna się proces intensywnej odnowy w efekcie czego dochodzi do biorewitalizacji, wyrównania struktury skóry i zniwelowania przebarwień. Zabieg dedykowany dla osób ze skórą dojrzałą, bruzdami i zmarszczkami. 

SUPREME C twarz, szyja, dekolt
cena: 420 zł

Zabieg ten charakteryzuje moc witaminy C spotęgowana przez antyoksydacyjne trio: glutation, kofeinę i ksantohumol. Autorskie połączenie witaminy C i peptydów spowolni zegar biologiczny skóry, a efekt odmłodzenia i pełnego blasku pojawi się już po pierwszym zabiegu! Supreme C Peel jest dedykowany klientom:
- ze skórą dojrzałą;
- z przebarwieniami;
- ze skórą o nierównomiernym kolorycie;
- ze skórą naczynkową;
- z trądzikiem pospolitym i różowatym.
 

bottom of page