top of page
grafikareti-druk-press-kopia.png
unnamed.jpg
Beautiful Young Woman with Clean Fresh S
z25360103Q,Kosmetyki-Peel-Mission.jpg
Masaż twarzy

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE TWARZY

Reti Peel
cena: 380 zł

Zabieg silnie odmładzający składający się z dwóch etapów:

-pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.
 

Lift Peel
cena: 380 zł

Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

RetiX C
cena: 300 zł

Retix.C to intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę. Preparat złożony jest w 4% z retinolu, w 8% z witaminy C oraz z antyoksydantów. Jego zadaniem jest stymulacja odnowy komórkowej, usuwanie martwego naskórka, a także odświeżanie i intensywne wygładzanie skóry. Kuracja redukuje niedoskonałości (zmarszczki, zaskórniki, przebarwienia), nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania lepszego efektu piling można łączyć z pilingiem migdałowym.
Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością 1 zabieg co 4 tygodnie.

Global Lift
cena: 380 zł

Program global lift to intensywny zabieg liftingujący oraz ujędrniający dla każdego rodzaju skóry ze wskazaniem dla skóry z oznakami fotostarzenia oraz skłonnej do wiotczenia.Global lift to nowa strategia anty-age, osiągająca niezwykły efekt pełnego liftingu, dzięki któremu przywrócimy prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawimy strukturę tkanki podskórnej bez używania skalpela.

Corrective
cena: 380 zł

Zabieg botox-like stanowiący alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz głęboko nawilżających zapewnia natychmiastową poprawę konturów twarzy, zwiększenie elastyczności skóry i wyraźne spłycenie zmarszczek. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 30 roku życia. Polecany szczególnie dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia takimi jak zmarszczki mimiczne i statyczne. Idealny zabieg „bankietowy”.

Zalecana jest seria 4 zabiegów.

Zabieg anti- aging z mixem kwasów
cena: 220 zł

Zabiegi stworzone przede wszystkim aby hamować procesy starzenia się skóry oraz niwelować skutki z tym procesem związane. Peeling chemiczny doskonale wygładza i odświeża skórę, a maska zawierająca ekstrakt z drzewa arjuny, znacząco wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Chroni ją przed zagrożeniami środowiska zewnętrznego i wpływa na poprawę przebiegu procesów odnowy komórkowej. 
Zabiegi wykonywane w wariantach:
 

Terapia przeciwzmarszczkowa 
na bazie połączenia kwasu glikolowego, ferulowego oraz witaminy C, tak aby przywrócić skórze jędrność
i promienny blask

Terapia odmładzająca dla skór wrażliwych na bazie kwasu migdałowego, ferulowego oraz witaminy C, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia oraz spłyca drobne zmarszczki

lub

Seria 3 zabiegów anti- aging z mixem kwasów
 
cena: 615 zł  zamiast 660 zł
cena: 1200 zł  zamiast 1320 zł
Seria 6 zabiegów anti- aging z mixem kwasów
RetiSHOT
cena: 500 zł

Rozbudowana terapia anti-aging oparta na czystym 25% retinolu. Terapie łączymy z monokwasami w zależności od rodzaju skóry i problemu. Zabieg skierowany dla osób ze skórą dojrzałą, zmarszczkami - działa antyoksydacyjnie, wpływa na syntezę kolagenu. Retinol modeluje funkcję melanocytów przez co redukuje przebarwienia różnego pochodzenia. 

MCA SHOT 

Autorska formuła łącząca kwas monochloroctowy z nadtlenkiem wodoru i kwasem hialurnonowym.

Zabieg powodujący powierzchniową chemoeksfoliację. Zabieg pobudzający procesy rewitalizacji i przebudowy, gdyż po etapie złuszczania w skórze rozpoczyna się proces intensywnej przebudowy. Zabieg dedykowany dla skór ze skórą dojrzałą, bruzdami i zmarszczkami. 

peel-0000s-0006-pude-ko-liftpeel-www-prz
bottom of page