grafikareti-druk-press-kopia.png
peel-0000s-0006-pude-ko-liftpeel-www-prz
Releasing stress. Top view of beautiful
Beautiful Young Woman with Clean Fresh S
z25360103Q,Kosmetyki-Peel-Mission.jpg
1502274298_peelingi-chemiczne.jpg
unnamed.jpg

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE TWARZY

 
Reti Peel
cena: 350 zł

Zabieg silnie odmładzający składający się z dwóch etapów:

-pierwszy etap to zabieg w gabinecie, którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.
 

Lift Peel
cena: 350 zł

Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

WHITE TEA - eliksir młodości
cena: 200 zł

Terapia przeciwdziałająca starzeniu się skóry na bazie białej herbaty, protein jedwabiu,
masła shea i naturalnych olejków roślinnych. Współcześnie biała herbata nazywana jest „eliksirem młodości" ponieważ dzięki wysokiej zawartości polifenoli i witaminy C spowalnia proces starzenia się skóry, chroniąc ją przed uszkodzeniami wywołanymi procesem oksydacji DNA komórek. Wzmacnia i regeneruje cery suche. Poprawia
ich elastyczność i nadaje im jedwabistą gładkość. 

Zabieg na bazie witaminy  A
cena: 200 zł

Główną substancją aktywną w serii CLASSICS jest witamina A. To wielofunkcyjny składnik wielokierunkowo wykorzystywany dla celów kosmetycznych. Bierze udział w funkcjonowaniu komórek skóry poprzez kontrolowanie ich DNA. Wpływa na strukturę kolagenu i aktywność enzymatyczną starzejącej się skóry uruchamiając jej funkcje życiowe. Normalizuje keratynizację epidermy, wyrównuje zmiany fotostarzeniowe nadając cerze nowy wymiar. Dzięki serii CLASSICS dojrzałe kontury twarzy odzyskują jędrność oraz swój pierwotny kształt.

 

cena: 200 zł
STEM CELL - zabieg z komórkami macierzystymi

Ekskluzywny zabieg anti – aging, na bazie kompleksu roślinnych komórek macierzystych, ekstraktu  z bambusa oraz ARGIRELINE® czyli innowacyjnej substancji czynnej (acetyloheksapeptyd), składającej się z 6 aminokwasów, która wyrównują napięcie skóry i przeciwdziała rozwojowi zmarszczek mimicznych.Ten specyficzny mix młodości dla cery, wyraźnie poprawia kondycję skóry, przeciwdziała uszkodzeniom DNA, ogranicza działanie wolnych rodników i stymuluje do samo regeneracji. Dzięki niemu skóra odzyskuje młodzieńczy, promienisty wygląd. 

Zabieg anti-aging z pojedynczym kwasem
cena: 130 zł
Zabieg anti- aging z mixem kwasów
cena: 170 zł
cena: 220 zł

Zabiegi stworzone przede wszystkim aby hamować procesy starzenia się skóry oraz niwelować skutki z tym procesem związane. Peeling chemiczny doskonale wygładza i odświeża skórę, a maska zawierająca ekstrakt z drzewa arjuny, znacząco wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Chroni ją przed zagrożeniami środowiska zewnętrznego i wpływa na poprawę przebiegu procesów odnowy komórkowej. 
Zabiegi wykonywane w wariantach:
 

Na bazie pojedynczego kwasu
 

Ferulowego, który dezaktywuje wolne rodniki przyczyniające się do starzenia skóry oraz chroni skórę przed promieniami słonecznymi będącymi przyczyną fotostarzenia się skóry

Glikolowego, który stymuluje odnowę komórkową, spłyca drobne zmarszczki oraz poprawia koloryt skóry

Na bazie kilku kwasów
 

Terapia przeciwzmarszczkowa 
na bazie połączenia kwasu glikolowego, ferulowego oraz witaminy C, tak aby przywrócić skórze jędrność
i promienny blask

Terapia odmładzająca dla skór wrażliwych na bazie kwasu migdałowego, ferulowego oraz witaminy C, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia oraz spłyca drobne zmarszczki

lub

W wersji exclusive

Maksymalnie intensywna terapia na bazie kilku kwasów połączona z sonoforezą wykonaną na serum opartym na potrójny kwasie hialuronowy o stężeniu 1,5% i kwasie askorbinowym. Połączenie to wykazuje wysoką skuteczność w redukcji objawów związanych z zachodzącymi procesami starzenia (zmarszczki, utrata jędrności, nierównomierny koloryt cery). Obecność witaminy C działa silnie antyoksydacyjnie, ponadto wspomaga proces syntezy kolagenu, dzięki czemu przywraca jędrność i gęstość skóry. 

Zabieg anti-aging exclusive
Seria 6 zabiegów anti-aging z pojedynczym kwasem
 
cena: 660 zł  zamiast 780 zł
Seria 3 zabiegów anti- aging z mixem kwasów
 
cena: 430 zł  zamiast 510 zł
cena: 860 zł  zamiast 1020 zł
Seria 6 zabiegów anti- aging z mixem kwasów
Seria 3 zabiegów anti- aging exclusive
cena: 550 zł  zamiast 660 zł
Seria 6 zabiegów anti- aging exclusive
cena: 1110zł  zamiast 1320zł
RetiX C
cena: 300 zł

Retix.C to intensywna kuracja odmładzająca i odbudowująca skórę. Preparat złożony jest w 4% z retinolu, w 8% z witaminy C oraz z antyoksydantów. Jego zadaniem jest stymulacja odnowy komórkowej, usuwanie martwego naskórka, a także odświeżanie i intensywne wygładzanie skóry. Kuracja redukuje niedoskonałości (zmarszczki, zaskórniki, przebarwienia), nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania lepszego efektu piling można łączyć z pilingiem migdałowym.
Seria powinna składać się z minimum 4 zabiegów z częstotliwością 1 zabieg co 4 tygodnie.