MASAŻE
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1
Relaksacyjny masaż ciała
cena: 100 zł
Relaksacyjny masaż pleców, karku i ramion
cena: 50 zł

Masaż ten stanowi wspaniałe rozwiązanie dla osób zestresowanych. Rytmiczne ruchy wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu i wyciszenia. Masaż ten nie tylko zregeneruje Twój umysł, ale również ciało, dzięki czemu z nową dawką energii będziesz mógł stanąć do walki z codziennymi wyzwaniami.

Aromaterapeutyczny masaż ciała
cena: 100 zł
Aromaterapeutyczny masaż pleców, karku i ramion
cena: 50 zł

Relaksacyjny masaż ciepłym olejem połączony z terapeutycznym działaniem naturalnych olejków eterycznych. Masaż aromaterapeutyczny to prawdziwa uczta dla Twoich zmysłów, która rozluźni napięte mięśnie oraz złagodzi objawy stresu.

Masaż świecą
cena: 130 zł

Relaksacyjny masaż ciepłym, aromatycznym woskiem na bazie ekocertyfikowanego masła Shea oraz innych dobroczynnie działających olejów roślinnych. Pozostawia skórę długotrwale nawilżoną i jedwabiście gładką, pobudza zmysły aromatycznym zapachem i gwarantuje niepowtarzalne doznania.

Masaż ciała gorącymi kamieniami
cena: 140 zł

Masaż pleców gorącymi kamieniami

cena: 70 zł

Filozofia masażu gorącymi kamieniami pochodzi z Dalekiego Wschodu i opiera się na odpowiednim pobudzeniu czakr znajdujących się w ciele człowieka, dzięki czemu organizm zyskuje równowagę psychoenergetyczną. Stan głębokiego odprężenia, uśmierzenie bólu mięśni i stawów, poprawa krążenia oraz odżywienia tkanek to pozostałe terapeutyczne walory masażu kamieniami bazaltowymi.

Masaż gorącą czekoladą
cena: 120 zł

Masaż wykonywany na bazie prawdziwej ciepłej czekolady, oddziałuje zarówno na ciało jak i na umysł. Czekolada pobudzając produkcję endorfin czyli hormonów szczęścia, poprawia nastrój i wzmacnia odporność, a słodki aromat czekolady otula jeszcze długo po masażu.