Karboksyterapia...

                                 poznaj jej zalety!!!

NA CZYM POLEGA KARBOKSYTERAPIA?

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniami skóry, łysieniem. 

 

KARBOKSYTERAPIA A ZMARSZCZKI

Dochodzi do zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny o ok 40%.

Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

 

KARBOKSYTERAPIA A CELLULIT

Iniekcja CO2 prowadzi do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.

 

KARBOKSYTERAPIA A ROZSTĘPY

W wyniku dużego przepływu dwutlenku węgla podanego śródskórnie, dochodzi do przebudowy tkanki bliznowatej (blizny i rozstępy). Rozpoczyna się proces naprawczy który w wielu przypadkach prowadzi do wyraźnego zmniejszenia blizn i rozstępów.

 

KARBOKSYTERAPIA A TKANKA TŁUSZCZOWA

 Karboksykoterapia sprawdza się w lokalnie zdeponowanej tkance tłuszczowej jak również na większych obszarach. 

Uraz ciśnieniowy powoduje osłabienie ścian adipocytów. W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy, w efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

 

KARBOKSYTERAPIA A WYPADANIE WŁOSÓW

Miejscowo zostają rozszerzone naczynia, powstają nowe kapilary i zwiększa się odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Po 10 zabiegach następuje wyraźne zagęszczenie włosów.

 

KARBOKSYTERAPIA A CIENIE POD OCZAMI

Karboksykoterapia jest jedną z nielicznych metod likwidacji cieni pod oczami. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność metody już po 5 zabiegach.

W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń VEGF dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

 

CENNIK

 

 

Twarz

Uda przód

Uda tył

Łydki

Pośladki

Brzuch

Ramiona

 

200 zł

200 zł 

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

 

Cena 200 zł to cena za pojedynczy zabieg

Przy pakiecie 10 zabiegów cena zabiegu wynosi 150 zł

 

Oczy

 

100 zł

 

Cena 100 zł to cena za pojedynczy zabieg

Cena przy 6 zabiegach na okolicę oczu wynosii 500 zł (oszczędzasz 100 zł)