top of page

...czyli masaż Kobido.

Masaż Kobido znany jest jako "niechirurgiczny lifting twarzy". Większość masaży twarzy działa jedynie na powierzchni twarzy, natomiast masaż Kobido to zabieg, który oddziałuje na głębsze warstwy naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie. Masaż ten to połączenie tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy podczas jednej sesji poszukują relaksu połączonego z efektem liftingu twarzy. Sesja masażu rozpoczyna się gładkim i deliktami ruchami, które dążą do relaksu klienta , aby zniwelować napięcia. Prócz etapu relaksacyjnego w masażu wykorzystywane są ruchy drenujące, techniki liftingujące oraz elementy akupresury.

PŁACISZ 175 zł ZAMIAST 200 zł

MASAŻ, KTÓRY SKRADŁ SERCA...

PODWÓJNY LIFTING CZYLI MASAŻ KOBIDO Z KWASEM LIFTINGUJĄCYM

Pakiet liftingujący oparty na czystym kwasie giciryzynowym oraz masaż Kobido:​​

  • Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy. Po zabiegu jędrność i gęstość skóry się poprawia. Zabieg przywraca prawidłowy poziom nawilżenie, wygładza cerę oraz przywraca młody wygląd.

  • Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. 

PŁACISZ 450 zł ZAMIAST 580 zł

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę  konturów twarzy.

PŁACISZ 220 zł ZAMIAST 250 zł

INFUZJA TLENOWA

MEZOTERAPIA PRÓŻNIOWA O DZIAŁANIU LIFTINGUJĄCYM

Doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5, oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE.

Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona. Rysy twarzy wyostrzają się, a owal staje się wyrazisty i idealnie wyrzeźbiony. Skóra poddana kuracji jest gładsza, wzmocniona wręcz podniesiona. Twarz odzyskuje idealny kształt i wyrazistość. Przebarwienia i plamy pigmentacyjne stają się mniej widoczne, skóra jest idealnie rozświetlona i nawilżona.

TWARZ
PŁACISZ 360 zł ZAMIAST 400 zł

A na DZIEŃ MAMY...
przygotowałyśmy zabiegi w specjalnej cenie. Poniżej zobaczysz jak pięknie wyglądają nasze vouchery oraz znajdziesz informacje jak zamówić taki bon.
Pamiętaj! Jeśli masz tylko taką ochotę możemy również przygotować bon upominkowy na wybraną przez Ciebie kwotę lub dowolny zabieg. Zapraszamy do kontaktu!

ZADZWOŃ
tel. 531 47 47 73

JAK ZAMÓWIĆ BON?

1. Bon upominkowy możesz zakupić na dowolna kwotę lub wybrany zabieg.

2. Zakupu bonu upominkowego możesz dokonać:

-osobiście

-dzwoniąc pod numer 531 47 47 73

-drogą mailową 

-bezpośrednio ze strony internetowej korzystając z bezpiecznych płatności online   KLIKNIJ TUTAJ 

3. Zamawiając bon upominkowy możesz go odebrać osobiście lub jeżeli wolisz wyślemy go pod wskazany przez Ciebie adres. Koszty przesyłki pokrywamy za Ciebie.

4. Ważność bonu upominkowego wynosi 3 miesiące.

4. Jeżeli zamawiasz bon upominkowy bezpośrednio ze strony internetowej napisz do nas dane osoby (imię i nazwisko) na którą ma być wystawiony voucher oraz kwotę lub zabieg, który ma się znajdować na bonie. NAPISZ DO NAS

 

 

 

bottom of page