top of page

MASAŻ, KTÓRY SKRADŁ SERCA...

...czyli masaż Kobido z Kinesiotapingiem estetycznym. 

Masaż Kobido znany jest jako "niechirurgiczny lifting twarzy". Większość masaży twarzy działa jedynie na powierzchni twarzy, natomiast masaż Kobido to zabieg, który oddziałuje na głębsze warstwy naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii, jeśli nie na świecie. Masaż ten to połączenie tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy podczas jednej sesji poszukują relaksu połączonego z efektem liftingu twarzy. Sesja masażu rozpoczyna się gładkim i deliktami ruchami, które dążą do relaksu klienta , aby zniwelować napięcia. Prócz etapu relaksacyjnego w masażu wykorzystywane są ruchy drenujące, techniki liftingujące oraz elementy akupresury.

PŁACISZ 185 zł ZAMIAST 240 zł

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA TWARZ i SZYJA w cenie TWARZY

Ten zabieg to prawdziwie głęboka przebudowa skóry. Trwałe i widoczne gołym okiem, spektakularne efekty zawdzięczamy nowym włóknom kolagenu i elastyny, które powstają w procesie jej kontrolowanego uszkodzenia. Skóra staje się napięta, a zmarszczki ulegają wypłyceniu. VIVACE to młodszy, zdrowszy wygląd i witalna skóra na lata.

Radiofrekwencja jest niezwykle skuteczna w walce z obwisłą skórą, workami pod oczami.

Podczas zabiegu za pomocą głowicy urządzenia delikatnie nakłuwamy twarz, przykładając w wybrane miejsca elektrody mikroigłowe, emitujące energię fal radiowych o temperaturze 45 – 60 stopni Celsjusza. Podczas zabiegu w skórze tworzą się punkty koagulacji i przegrzania, właśnie wtedy zapoczątkowany zostaje proces produkcji kolagenu i elastyny. Skóra zostaje pobudzona do naturalnego procesu samoodnowy i głębokiej wewnętrznej przebudowy, która będzie trwała jeszcze do trzech miesięcy.

PŁACISZ 800 zł ZAMIAST 1100 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA NA OKOLICĘ OCZU

Zabieg specjalnie opracowany w celu intensywnej regeneracji okolicy oczu.  Odmładzający efekt wypełniającego kwasu hialuronowego potęguje nowoczesny kompleks biorewitalizacyjny, zawierający różnorodne przeciwutleniacze (witamina c, naringin, resveratrol, viniferin), flawonoidy, saponiny, polifenole, peptydy oraz krzem. Zabieg gwarantuje silne nawilżenie oraz stymulację i regenerację skóry. Zabieg jest w stanie poradzić sobie jednocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Wskazanie:

  • nawilżenie,

  • poprawa mikrokrążenia,

  • rozjaśnienie skóry,

  • zmniejszenie oznak starzenia,

  • poprawa konturów oczu,

  • poprawa struktury skóry,

  • działanie antyoksydacyjne.

PŁACISZ 210 zł ZAMIAST 250 zł

Depilacja laserowa w letnich cenach

11 lat doświadczenia

To najskuteczniejsza z metod usuwania niechcianego owłosienia. Jest to bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się włosów.
Zabieg polega na skierowaniu wiązki światła laserowego na obszar, z którego chcemy usunąć włosy. Podstawową zasadą działania depilacji laserowej jest selektywna absorpcja światła przez melaninę, czyli barwnika znajdującego się we włosach.
Kiedy wiązka laserowa trafia na włosy, energia świetlna jest przekształcana w ciepło, które niszczy mieszki włosowe,
hamując wzrost nowych włosów.Specjalnie dla Was przygotowałyśmy letnie ceny na zabiegi depilacja laserowej. Zobaczcie szczegóły poniżej!

 

WYKUP ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ W LETNICH CENACH
W DNIACH 25- 30 CZERWCA 
WYKORZYSTAJ DO KOŃCA WRZEŚNIA 2024 

 

DEPILACJA LASEROWA PACH
Armpit epilation, lacer hair removal. Young woman holding her arms up and showing clean un
PŁACISZ 180 zł ZAMIAST 220 zł
BIKINI BRAZYLIJSKIE
Slim woman in beige bikini and striped shirt posing against pink wall in summer sunny day.
PŁACISZ 190 zł ZAMIAST 230 zł
BIKINI HOLLYWOOD
Young woman on a beach holdind white hat. Summer holiday concept travel. Young woman weare
PŁACISZ 210 zł ZAMIAST 255 zł

W SERII 3 ZABIEGÓW JESZCZE KORZYSTNIEJ
 

PŁACISZ 525 zł ZAMIAST 660 zł
PŁACISZ 550 zł ZAMIAST 690 zł
PŁACISZ 600 zł ZAMIAST 765 zł
Pływanie w bikini
bottom of page