ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

Hialuron Plus
cena: 160 zł
 

Zabieg dedykowany dla skór o słabym nawilżeniu w każdym wieku. Kompleks substancji aktywnych w skład, którego wchodzą kwas hialuronowy, mocznik, alantoina i kwas mlekowy, sprawia, że podwyższa się stopień nawodnienia skóry i poprawia się jej zdolność wiązania wody. Zastosowanie specjalnej hialuronowej pianki do masażu potęguje efekt nawilżenie skóry, dzięki czemu cera odzyskuje nie tylko prawidłowy poziom nawilżenia ale również miękkość i elastyczność.

Mikrodermabrazja laktobionowa
cena: 200 zł

Połączenie mechanicznego złuszczania martwych komórek naskórka za pomocą głowic pokrytych drobinkami diamentu z nawilżającym działaniem kwasu laktobionowego. Dzięki takiemu połączeniu kwas laktobionowy wnika głębiej, działając nie tylko nawilżająco ale również przeciwzmarszczkowo i rozjaśniająco, a zastosowana na zakończenie zabiegu maska błyskawicznie przynosi efekt nawilżenia.

Zabieg Regener z pojedynczym kwasem
Zabieg Regener z mixem kwasów
Zabieg Regener exclusive
cena: 120 zł
cena: 160 zł
cena: 210 zł

Zabiegi stworzone dla skór suchych i odwodnionych . Peeling chemiczny wygładza strukturę skóry, polepsza poziom nawodnienia i rozjaśnia, a maska aplikowana na zakończenie zabiegu maksymalnie nawilża, przywracając skórze, odpowiedni poziom nawilżenia, miękkość i blask.
Zabiegi wykonywane w wariantach:

Na bazie pojedynczego kwasu:

Laktobionowego, który działa nie tylko nawilżająco, ale również skutecznie redukuje rumień dzięki czemu jest dedykowany dla skór wrażliwych

Mlekowego, który zmiękcza zrogowaciały naskórek, wykazuje działanie wygładzające, nawilżające i rozjaśniające

lub

Na bazie mixu kwasów:

Terapia nawilżająca na bazie połączenia kwasu jabłkowego oraz laktobionowego tak aby wyrównać poziom nawilżenia, przywrócić jędrność i elastyczność

Terapia nawilżająca na bazie połączenia kwasu mlekowego i laktobionowego przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i rozjaśnia skórę

lub

W wersji exclusive

Maksymalnie intensywna terapia na bazie kilku kwasów połączona z sonoforezą na specjalistycznym żelu opierającym swoje działanie na 1,5% stężeniu potrójnego kwasu hialuronowego (wielkocząsteczkowego, małocząsteczkowego, ultraniskocząsteczkowego), dzięki czemu jego działanie jest wielokierunkowe i wzajemnie się uzupełnia. Dzięki temu znacznie podnosi poziom nawilżenia, poprawia kondycję skóry oraz spłyca zmarszczki.

Infuzja tlenowa
cena: 250-350 zł

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Dzięki tej metodzie nawilżamy skore na poziomie komórkowym oraz redukujemy zmarszczki. Do zabiegu wykorzystujemy preparaty oparte na bazie kwasu hialuronowego.